دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

متفرقه

تعالی مدیرعامل

تعالی مدیرعامل

۱۶ بهمن ۱۴۰۱

مطالعه نظریه‌ها و مدل‌های مدیریت کسب‌وکار به خوبی نشان می‌دهد شاید کمتر فعالیت و نظام عملکردی را بتوان در مدیریت یافت که بدون تعهد و حمایت مدیریت ارشد قابلیت پیاده‌سازی اثربخش را داشته باشد. بر کسی پوشیده نیست که کلیه نظام‌ها و سیستم‌های مدیریتی بدون وجود این حمایت و تعهد به برنامه‌ای در سطح اسناد تدوین شده سازمانی فروکاسته می‌شود که تنها قابلیت نمایش در جلسات را دارد و در عمل دردی را از سازمان دوا نخواهد کرد.

سه مهارت ضروری مدیر منابع انسانی

سه مهارت ضروری مدیر منابع انسانی

۱۳ بهمن ۱۴۰۱

عمده ریسک‌های کنونی مقابل شرکت‌ها، مستقیم یا غیرمستقیم به کارکنان ختم می‌شود. از همین رو، مدیر منابع انسانی سابق IBM، نقش این حوزه در کسب‌وکارهای۲۰۲۳ را به اندازه مدیر ارشد مالی، با اهمیت توصیف می‌کند. تحقیقات او از ۱۰۰شرکت نشان می‌دهد، مدیران منابع انسانی نیازمند کسب سه مهارت ضروری هستند که مهم‌ترین آن، «هدایت مدیر ارشد به رویکرد نرم مقابل کارمندان» است.

کارآفرینان آگاه چگونه از تله‌های ذهنی ناشی از موفقیت می‌گریزند؟

کارآفرینان آگاه چگونه از تله‌های ذهنی ناشی از موفقیت می‌گریزند؟

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

کارآفرینانی که از خودآگاهی بالایی برخوردارند، می‌توانند به‌خوبی از افتادن در دادم موفقیت‌های خودشان دوری جسته و ذهن خود را به‌نحو کارآمدی سازماندهی کنند.

چطور وقفه شغلی خود را به کارفرما توضیح دهیم؟

چطور وقفه شغلی خود را به کارفرما توضیح دهیم؟

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

مشاور عزیز، اوت پارسال، تحت شرایط ناخوشایندی از شغل خود استعفا دادم. رئیسم بارها به من حرف‌‌‌های تبعیض‌‌‌آمیز زده بود.

دلایل کاهش وفاداری مشتریان

دلایل کاهش وفاداری مشتریان

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

دورانی که مشتریان برای مدت طولانی نسبت به شرکت‌ها وفادار بودند به سر آمده است. میزان اعتماد مصرف‌کنندگان به نام‌های تجاری همواره در حال کاهش است و در صورت ارائه پیشنهادهای بهتر از سوی دیگر برندهای تجاری، مشتریان بدون هیچ تردیدی از برند همیشگی خرید نخواهند کرد.

حرکت در چارچوب اهداف سازمان ملل

حرکت در چارچوب اهداف سازمان ملل

۹ بهمن ۱۴۰۱

هیچ‌گاه تعهد سازمان‌های خصوصی، دولتی و کارآفرینی به راهکارهای اجتماعی پایدار و همکاری‌‌‌های نوآورانه آنها به اندازه امروز ضروری نبوده است.

به سرمایه‌گذاری در روابط سازمانی ادامه دهید

به سرمایه‌گذاری در روابط سازمانی ادامه دهید

۸ بهمن ۱۴۰۱

روزهای من پر از تغییر ناگهانی است. من باید به وعده‌‌‌‌هایم عمل کنم، اولویت‌‌‌‌ها را سازماندهی کنم، و بیرون گود باشم. در یکی از جلسات، یکی از اعضای یک تیم رهبری اجرایی به من گفت: «این مساله من را می‌‌‌‌رنجاند و احساس می‌‌‌‌کنم که دارم حسن نیتی را که به سختی به دست آورده‌‌‌‌ام، هدر می‌‌‌‌دهم.

فواید کار تیمی چیست؟

فواید کار تیمی چیست؟

۲ بهمن ۱۴۰۱

از جمله فواید کار تیمی ترکیبی جالبی است که از مجموعه مهارت‌های مختلف افراد در تیم ایجاد می‌کند. در کار‌تیمی وظایف همه به یکدیگر مرتبط و موفقیت نهایی به کل تیم وابسته است. تک‌روی باعث درجا زدن تیم می شود و برخلاف تصور همگان هیچ فردی نمی‌تواند پیشرفتی فراتر از سازمان و مجموعه خود داشته باشد. تک‌روی در طولانی مدت هیچ شخصی را به موفقیت شخصی و کاری نمی‌رساند.

چگونگی توانمندسازی نیروی کار با تنوع نسلی

چگونگی توانمندسازی نیروی کار با تنوع نسلی

۲۹ دى ۱۴۰۱

به افرادی که نیروی کار شما را تشکیل می‌دهند فکر کنید. به احتمال زیاد، برخی از آنها کاملا جدید هستند، هم برای کسب و کار و هم در محل کار، در حالی که سایر کارمندان در طول زمان تجربیات ارزشمندی را جمع‌آوری کرده‌اند.

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟