پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

پیام های وارده

افزودن نظر شما

از استان مرکزی

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

با سلام واحترام
صنعتگران محترم ضمن سپاس و قدردانی بابت همراهی های شما در برنامه های مدیریت پیک برق تابستان؛ به آگاهی می‌رساند برنامه ۶ ساعته روز دوم (۱۲ تا۱۸ ) به اتمام رسیده و از امروز اجرا نخواهد شد. اما برنامه ۱۲ ساعته همچنان تا اطلاع ثانویی اجرا خواهد شد. بدیهی است که هرگونه تغییرات جدید مجددا اطلاع رسانی خواهد شد.
با سپاس

بیشتر

قطع دو روزه برق ادامه دارد

۵ شهریور ۱۴۰۲

یکی از تولیدکنندگان از شهرک صنعتی مأمونیه استان مرکزی، پیام شرکت توزیع نیروی برق این منطقه را با شرح زیر ارسال کرده است:

ضمن سپاس و قدردانی بابت همراهی های تاکنون برای مدیریت پیک برق تابستان؛ به اطلاع می‌رساند با توجه به بروز مشکلات پیش بینی نشده در شبکه برق و‌ محدودیتهای تولید خصوصا در نیروگاه‌های برق آبی؛ همچنان برنامه روز دوم همکاری بخش صنعت تا اطلاع ثانوی برابر با برنامه چند هفته گذشته اجرا خواهد شد.

بیشتر

یک تولید کننده

۲۴ تير ۱۴۰۲

ما یه تولیدکننده وابسته به صنایع غذایی هستیم. با ۱۲۰ کارگر ، واقعا هزاران بار جای تاسف هستش که امسال بجای رونق تولید با هزاران مشکلات عدیده که همه اضافه تر هم شده.

موضوع قطع برق معضل نابود کننده کلی صنعت ما شده که البته مشکلات شدید برای سایر همکارهای ماهم هست.

در هفته گذشته علیرغم برنامه قطعی برق که خودش مشکلساز بود ۲ روز دیگر هم برق بدون برنامه قطع شد!!!!

امروز هم خارج از برنامه دوباره برق قطع شد !!!!!
تقاضا دارم صدای مارو به بخشی که مدعی حمایت و رونق تولید هستن برسانید. شهر صنعتی هشتگرد

بیشتر

بنده تولید کننده هستم؛ در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ از بورس، مواد F7000 مهر خریداری کردم.

۱۱ تير ۱۴۰۲

دو روز بعد تسویه کامل انجام دادم، ولی هنوز اجازه خروج مواد خریداری شده ما رو از پتروشیمی ندادن !!!

بارها و بارها با پتروشیمی مهر تماس گرفتم، اما با دلایل مختلف و غیر منطقی ما رو بازی میدن؛
میگن: اختلاف گمرکی داریم!!
اختلاف سهامی داریم!!!

الان من با این تعداد نیروهای بیکار شده و سفارش های تولید نشده چکار کنم؟؟؟

مسئول ترخیصشون به صراحت میگه: برو از بازار آزاد تهیه کن تا این مشکل حل بشه!!
میگم: پولی که ۱۱ روز پرداخت کردم رو پس بدید تا من برم از بازار آزاد بخرم؛
میگه: مشکل خودتونه!!!

لطفا این پیام رو منتشر کنید، تا ببینم دوستان و همکاران دیگه ای هم این مشکل رو دارند یا خیر؛

بیشتر

تولید کننده

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

متاسفانه هنوز فصل گرما وپیک مصرف برق شروع نشده،قطعی برق شروع شده، شهرک صنعتی شمس آباد دیروز دو ساعت برق نداشتیم، امروز هم به همین منوال ، امسال باید سال مهارتولید ، رشد تورم نامگذاری می‌شد.

بیشتر

تولیدکننده

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

متاسفانه مطلب نوشته شده درباره رقابت در بورس کالا برای خرید ماده اولیه پت بطری (پلی اتیلن ترفتالات)، صحیح بوده و شرایط بدتر از این هم هست. انحصار پتروشیمی های داخل کشور و کاهش تولید در ماه اسفند (حدود ۲۱۰۰۰ تن) و فروردین (حدود ۲۳۰۰۰ تن) نسبت به دی و بهمن ماه گذشته (در حدود ۲۵۰۰۰ تن)، یکی از دلایل افزایش قیمت های داخلی و عدم رقابت پذیری قیمت های صادراتی بطری و پریفرم تولید داخل است و باعث خواهد شد علاوه بر از دست رفتن بازارها و مشتریان صادراتی، تولیدکنندگان به سمت واردات مواد اولیه و یا حتی خود پریفرم های وارداتی گرایش پیدا کرده و باعث بسته شدن مبادی ورودی ارز و شروع خروج ارز از کشور گردد.

و دولت محترم نیز با مبنا قرار دادن نرخ ۴۰۹۰۰ تومان امروز برای اسکناس دلار در سامانه مبادله ارزی، باعث شده که قیمت ماده خام پلی اتیلن ترفتالات در بازار داخلی (در حدود ۷۵۰۰۰ تومان در کیلوگرم) حدودا دو برابر قیمت همین کالا در بازار جهانی (۱۰۵۰ دلار در هر تن که تقریبا معادل ۴۲۰۰۰ تومان در هر کیلوگرم) گردیده و باعث از بین رفتن انگیزه صادرکنندگان برای صادرات و عدم توانایی در حفظ مشتریان بازارهای خارجی گردد. اگر اینها مصداق خودتحریمی نیست، پس چه عنوان دیگری می توان برای آن قائل شد؟

بیشتر

یک تولیدکننده

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

از ماست که برماست

این‌بار دامن گیر تولیدکنندگان مصرف کننده پت

دو الی سه ماهی است که قیمت مواد اولیه از نوع پت در بازار آزاد با رشد شدیدی مواجه شده به طوریکه قیمت آن نسب به اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه تا کنون به بیش از دوبرابر رشد داشته است.

با بررسی معیارهای قیمت در همین چند هفته پیش نه شاهد کاهش عرضه هستیم و نه شاهد افزایش قیمت جهانی و نه تغییر آنچنانی در قیمت های پایه. لذا با توجه به مراتب فوق سوالم از تولیدکنندگان این است که چرا در بورس کالا اقدام به ثبت قیمت های هیجانی و بی اساس می کنند و تا بیش از صد درصد در بورس کالا از قیمت پایه رقابت می کنند و همچنین از دولت هم توقع داریم که مانند چند دفعه ای که با توجه به رقابت شدید اقدام به ابطال معاملات کرد این هفته نیز نظارتی عمیق بر معاملات پت داشته باشد که اگر این هفته نیز قیمت‌ها نشاًت گرفته از هیجانات بی دلیل باشد معاملات را یا باطل و یا با هر روش ممکن دیگری روند ثبت قیمت‌های گزاف را از سمت تولیدکنندگان کنترل نماید.

واقعا اگر رقابت ها کنترل نشود نه تنها در سال جاری منجر به تعطیلی تعداد زیادی از تولیدکنندگان کوچک و متوسط می‌شود بلکه شاهد افزایش قیمت شدید برخی از اقلام نسبتا مهم غذاییِ بخش عمده ای از جامعه مثل آب معدنی و آشامیدنی،روغن، نوشابه و سایر نوشیدنی‌ها می شویم.

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
مشترک گرامي واحد صنعتي ، با عنايت به ابلاغ مديريت شبکه برق ايران و با توجه به وضعيت بحراني ذخيره سوخت نيروگاه هاي حرارتي ، به منظور حفظ پايداري شبکه سراسري برق کشور ،از مورخ سه شنبه 25 بهمن ماه تا اطلاع ثانوي، انرژي مصرفي روزانه خود را به ميزان حداقل 30درصد کاهش دهيد. در صورت عدم همکاري در ليست مديريت اضطراري برق قرار خواهيد گرفت. جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 1521 تماس حاصل فرماييد.

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

صنعتگران گرامی اطلاعیه در خصوص قطعی برق
با سلام
بدلیل کمبود سوخت و تبع آن محدودیت تولید، روزسه شنبه مورخ 25 بهمن ماه از ساعت 8 صبح الی 20 ، اقدام به مدیریت اضطراری بار میگردد.
با سپاس از همکاری شما/ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران

شهرک صنعتی عباس آباد

مشترک محترم به آگاهی می رساند: با توجه به محدودیت های تولید برق ناشی از کمبود در سوخت نیروگاه ها وجود دارد.برق کلیه مشترکین صنعتی، طبق روال انجام شده در ایام گذشته تا تاریخ 27بهمن ماه از ساعت 8 الی 20 جهت مدیریت اضطراری بار قطع میگردد.

"منطقه برق شهریار

با سلام؛
احتراماً باطلاع می رساند نواحی مشروحه زیر در روز چهارشنبه مورخ 26 بهمن ماه از ساعت 8 الی 20 مشمول خاموشی مدیریت مصرف می باشند: شهرک صنعتی بیجین، مجتمع تجریشی، مجتمع فرخی، شهرک صنعتی تهران، ناحیه قلعه سید و آتش پنجه، جاده واوان، خیابان 7 تیر، ناحیه صنعتی شورآباد، خیابانهای شرقی شورآباد، مجتمع خلیج فارس، ناحیه صنعتی تورقوزآباد، مجتمع احمدآباد محدوده خ صنعت، خ ولی عصر، باغ، شقایق، سرو، کشاورز و محدوده حمزه آباد
واحد مدیریت مصرف
منطقه برق کهریزک

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

درمورد بارگيري محصولات انتخاب نكاتي وجود دارد كه خدمتتان عرض ميكنم.

بعد از ماهها بالاخره محصولات انتخاب مجددا وارد بورس كالا شدند و مجموعه انتخاب مجددا بازيهاي هميشگي و دردسرهاي هميشگيش رو براي مشتريانش آغاز كرده.

موضوع از اين قراره كه طبق قانون من دراوردي انتخاي، پس از خريد مشتري از بورس كالا، وپس از اعلام حواله بار، مشتري مي بايست بار خودرا ظرف مدت ٣ روز بارگيري نمايد و الا متحمل جريمه هاي سنگين ميشود. اين كه آيا اين قانون عدلانه هست يا خير يك بحثه و اينكه خود انتخاب در بارگيري و تحويل بار دايما در حال سنگ اندازي و ايجاد اختلال و دريافت جريمه(به زور)، بحثي ديگر.

انتخاب طبق قانون من دراوردي ديگر خودش، ٥ شمبه ها انبارش رو تعطيل كرده. طبق قانون من دراوردي گرش، هنگام تخليه باري كه از پتروشيمي رسيده، هيچ تحويل بار و بارگيري اي نداره.

اين هفته شنبه تعطيل بوده. با اين حساب ، ٥ شنبه، جمعه و شنبه، تمامي ماشينهايي كه از پتروشيمي انده اند، پست در انبار كسري منتظر مانده تا يكشنبه شود و بارشان را تحويل دهند. به گفته يكي از رانندگان، ٧٥ ماشين در صف تخليه كسري بوده اند. حالا ما چطور بايد بارمان را بارگيري كنيم؟؟؟؟

ااز ديروز يكي از همكاران بالغ بر ٧ ماشين براي بارگيري فرستاده. ولي هيچ كدام هنوز نوبت بارگيريشان نشده. با انبار هم كه صحبت ميكنيم، ميگه فعلا اصلا ماشين نفرستيد. ميگوييم مهلت بارگيريمان (همان ٣ روزي كه انتخاب از خودش قانون وضع كرده) تمام ميشود!! ولي در جواب ميگويند به ما ارتباطي ندارد. ميگوييم پس لااقل جريمه را نگيريد!! ميگويند باز هم به ما ارتباطي ندارد و جريمه وا هم ميگيريم.

كلا انتخاب دوست داره قلدر بازي دربياره. و به هيچ كسي هم جوابگو نيست. از طرفي خودش نميتونه بار رو تحويل بده و ميگه ماشين نفرستيد، از طرفي هم جريمه ميگيره.

بیشتر

دیدگاه خود را بنویسید

تصویر (اختیاری)
کدامنیتی *

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟