جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

پیام های وارده

افزودن نظر شما

یک تولیدکننده

۲۷ دى ۱

مدیر صنعت و معدن استان خوزستان ۳ ماهه عوض شده
شرکت ما ۲ ماه پیش مجدد ارزیابی شد برای سهمیه بهین یاب
هنوز نامه ارسال نشده تهران بخاطر اینکه امضای مدیر جدید برای تهران تعریف نشده
با روزی ۲۰ تن تولید
سهمیه مواد من ۷۰ تن
درماه حداقل ۲۰۰ تن آزاد خرید دارم
تاااااااااسف

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

باسلام؛
احتراماً باطلاع می رساند باتوجه به برودت هوا، کلیه مشترکین شهرکهای صنعتی بیجین- شمس آباد- احمدآباد- مجتمع تجریشی- مجتمع فرخی- خیابانهای شرقی، جنوبی و شمالی شورآباد (بجز خیابانهایی که امروز قطعی برق داشتند) - محدوده خیابان خلیج فارس- ناحیه صنعتی تورقوزآباد- محدوده خیابان مدنی و جاده واوان روزهای دوشنبه و چهارشنبه 26 و 28 دیماه و شنبه یکم بهمن ماه از ساعت 8 صبح مشمول خاموشی خواهند بود.

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

بنویسیم مدیریت اضطراری بار، بخوانیم قطع برق

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

قابل توجه مشترکین محترم شهرک صنعتی نظرآباد
با سلام
احتراما به استحضار می رساند با توجه به اعلام دیسپاچینگ فردا دوشنبه ۲۶ دی از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۲۲ شب نوبت قطع برق شهرک صنعتی نظرآباد می باشد.

لطفا جهت جلوگیری از بروز خسارت از گذاشتن برنامه تولید اجتناب نمایید.

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

با توجه به مصوبات کمیته انرژی استان، فعالیت تمامی واحدهای صنعتی تا پایان هفته تعطیل می باشد. در صورت عدم رعایت موضوع، تا پایان هفته برق واحد قطع خواهدشد. شرکت توزیع برق مشهد

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

به اطلاع می رساند ، با عنایت به برودت دمای کشور و به تبع آن شرایط بحرانی تأمین سوخت نیروگاه ها ، مورخ 1401/10/26 و 1401/10/28 رأس ساعت 10 لغایت 22 نسبت به قطع برق آن مجموعه اقدام خواهد شد، لذا خواهشمند است ضمن همکاری ، تدابیر لازم را اتخاذ نمایید.

بیشتر

یک تولیدکننده

۲۶ دى ۱

به زودی بازار کالاهای پر مصرف صنعت پلاستیک با مشکل عرضه مواجه می‌شود

با قطعی مکرر برق در این روزها و فولان... تولید پایین آمده و اگر 2 هفته این روال ادامه داشته باشد دیگر به سفارش‌ها نمی‌رسیم و تحویل ها عقب می افتد.

بیشتر

تعاونی ها امکان خرید ندارند؟

۵ دى ۱

یکی از اعضای تعاونی استان تهران هستیم و به ما گفته شده، امروز امکان خرید نداریم. به دلیل جایگزینی سامانه جامع تعاون به جای CCM.

این نقل قول و توضیحات این عضو تعاونی در حالیست که طبق صورتجلسه 3 دی ماه کمیته تخصصی پتروشیمی، مقرر شده بود تا زمان جایگزینی سامانه جامع تعاون به جای CCM این تصمیم تعلیق شده و امکان استمرار معاملات مطابق شرایط قبلی برای تعاونی ها و عاملان توزیع، فراهم شود.

بیشتر

از كدام صرافی میتونیم ارز نیمایی با این قیمت‌ها تهیه كنیم؟ لطفا معرفی كنید.

۲۸ آذر ۱

پاسخ یکی از اعضای گروه نظرات تلگرام ویکی پلاست: ارز نیمایی فقط به وارداتی که ثبت سفارش شده داده می شود در سامانه جامع تجارت پس از ثبت سفارش و در خواست تخصیص ارز بانک مرکزی معمولا پس از یک ماه اجازه خرید ارز را صادر می کند.

شما برای خرید در سامانه تقاضا می دهید و صرافی های مجاز به شما قیمت می دهند و شما انتخاب می کنید.

در نظر داشته باشید بانک شما باید از نظر اعتباری شما را تایید و ۳۵ درصد مبلغ ثبت سفارش شما هم تا زمان ارائه اسناد ترخیص و رفع تعهد ارزی نزد بانک بلوکه می شود.

بیشتر

یک تولیدکننده

۹ آبان ۱

ما هم این روزها با مشکل بهین یاب و سامانه افق مواجهیم. ما هم دقیقا بدلیل اختلال در ثبت آمار تولید و آمار فروش دچار مشکل شدیم و آن اتفاقی که یکی از همکاران نگرانش بود برای ما رخ داده و سهمیه ما را تعلیق کردند. مراجعه هم داشتیم میگویند فعلا سیستم قطع است، وصل شد بیایید پیگیری کنید.

نکته دوم: حالا که دارد مسئله های صنعت پلاستیک منعکس می‌شود درباره قیمت مواد درب کارخانه مصرف کننده داخلی هم یک بررسی بفرمایید. کشور ما که خود تولیدکننده تراز اول خوراک پتروشیمی است قیمت مواد پلیمری داخل از فوب خلیج فارس گران‌تر است. دیگر چگونه می‌توانیم صادرات کنیم وقتی مواد سابیک یا هونام زیر قیمت ایران، دست تولید کننده ترک یا عرب می‌رسد؟ این‌جوری به مرور به دلیل قیمت بالا و کیفیت پایین تر از فروش کالای پلیمری منطقه حذف خواهیم شد.

بیشتر

دیدگاه خود را بنویسید

تصویر (اختیاری)
کدامنیتی *

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟