دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟

wikiplast.ir

چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟

با توجه به ظهور سریع هوش مصنوعی مولد، ممکن است تعجب کنید که چگونه باید برای معرفی آن در سازمان خود آماده شوید. با چارچوب‌بندی فناوری، به عنوان مجموعه‌ای از سیستم‌هایی که تیم شما می‌تواند از آن‌ها استفاده کند، شروع کنید.

 شما می‌توانید این کار را با تمرکز بر سه مورد انجام دهید:

اطمینان حاصل کنید که همه افراد درک اولیه‌ای از نحوه عملکرد سیستم‌های دیجیتال دارند. به تیم خود تأکید کنید که آنها مجبور نیستند برنامه‌نویس یا دانشمند داده شوند. شما فقط نیاز دارید آنها رویکردی جدید و پیشگیرانه برای همکاری (یادگیری کار در پلتفرم‌ها)، محاسبات (پرسیدن و پاسخ دادن به پرسش‌های صحیح) و تغییر (پذیرش اینکه این تنها روش ماندگار است) اتخاذ کنند.

اطمینان حاصل کنید که سازمان شما برای سازگاری و تغییر مستمر آماده است. برای تجزیه واحدهای کاری و ایجاد یک واحد متمرکز از دانش و داده با سایر مدیران ارتباط برقرار کنید. ادغام هوش مصنوعی نه تنها به معنای آشنایی خود و کارمندانتان با فناوری‌های امروزی است، بلکه به معنای آمادگی ساختاری برای سازگاری با پیشرفت‌های آینده است.

هوش مصنوعی را در مدل عملیاتی خود جای دهید. اگر سیستم‌های فنی سازمان شما بدون تغییر بماند، سازمان شما هم بدون تغییر خواهد بود. اما اگر آنها انعطاف پذیر باشند، سازمان شما نیز چنین خواهد بود. واحدهای داده‌ای بخش‌های مختلف سازمان را منحل کنید، همکاری متقابل و کمک به ساخت یک مدل عملیاتی مبتنی بر نرم افزار و داده که می‌تواند از پتانسیل هوش مصنوعی استفاده کن را افزایش دهید.
منبع


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟