عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN

پادنا پلیمر تولیدکننده مستربچ و کامپاند

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

پلی وین

واردات پلی پروپیلن چین به پایین ترین سطح خود در چهار سال گذشته رسید
واردات پلی پروپیلن چین به پایین ترین سطح خود در چهار سال گذشته رسیده است و قیمت ها در هفته جاری شاهد افت تازه ای هستند. به گفته برخی از فعالان این صنعت، پیشنهادات برخی از مبدأهای اروپای شرقی به کمتر از 800 دلار در هر تن، کاهش یافت.

گروه ترجمه ویکی پلاست | به گفته یکی از تاجران، قیمت های واردات همو پلی پروپیلن با توجه به تقاضای بسیار کم آن، در حدود 10 الی 20 دلار در هر تن کاهش داشته است. اکثر خریداران در انتظار کاهش قیمت بیشتری هستند و تعداد معاملات انجام شده نیز کاهش یافته است.

در حال حاضر بازه کلی برای قیمت واردات همو پلی پروپیلن رافیا بصورت نقدی، روی 810 الی 840 دلار با در نظر گرفتن هزینه ارزش، بیمه و کرایه حمل تا مقصد (CIF) هر تن برای کشور چین، قرار گرفته است. این محدوده صورت هفتگی بین 10 الی 20 دلار در هر تن کاهش می یابد.

در این وضعیت، تعدادی از فعالان این صنعت گزارش داده اند که پیشنهادات برای برخی همو پلی پروپیلن رافیا در اروپای شرقی با قیمت 790 دلار در هر تن با در نظر گرفتن CIF چین به صورت نقدی، انجام می شود.

بازرگانان در کشور چین گزارش کرده اند که عرضه کلی پلی الفین توسط دو تولید کننده بزرگ داخلی اندکی افزایش داشته است و از جمعه گذشته تا 23ام مارچ، روی عدد 1.28 میلیون تن ایستاد.

وی همچنین ادامه داد: بازارهای محلی همچنان تحت فشار تأمین مالی قرار دارد، در حالی که معاملات آتی پلی پروپیلن همچنان در حال سقوط است. قیمت همو پلی پروپیلن در انبارهای سابق گمرک چین به میزانی بیش از 50 یوان در هر تن ( 7 دلار در هر تن)، کاهش یافته است.


منبع: chemorbis

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 50%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید