چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

بررسی تبانی شرکت‌های نفتی و اوپک
کمیته بودجه‌ سنای ایالات‌ متحده احتمال هرگونه تبانی احتمالی برای قیمت‌گذاری نفت شرکت‌های آمریکایی را با اوپک بررسی می‌کند. کمیته بودجه‌سنای آمریکا در آخرین تلاش نمایندگان دموکرات برای تحت‌فشار قرار‌دادن شرکت‌های انرژی، تحقیقاتی را آغاز کرد تا هرگونه تلاش تولیدکنندگان نفت این کشور را برای هماهنگی غیرقانونی قیمت نفت با سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) بررسی کند.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، اکسون‌موبیل، شورون، کونوکو فیلیپس و ۱۴شرکت دیگر از تولیدکنندگانی هستند که تحت‌بررسی این کمیته قرارگرفته‌اند، پس از آنکه کمیسیون فدرال تجارت ایالات‌متحده(FTC) اسکات شفیلد، مدیرعامل پیشین شرکت پایونیر نچرال ریسورسز را با اتهام تلاش برای تبانی با اوپک برای افزایش قیمت‌های نفت، از عضویت در هیات‌مدیره شرکت اکسون منع کرد، بسیاری از نمایندگان دموکرات سنای آمریکا ماه گذشته احتمال تبانی شرکت‌های نفتی را با سازمان‌های تولیدکننده نفت مطرح کردند.

اقدام کمیسیون فدرال تجارت ایالات‌متحده در حالی انجام شد که این کمیسیون خرید ۶۰‌میلیارد دلاری شرکت پایونیر از سوی شرکت اکسون را تایید کرده‌بود. اوپک‌ پلاس یک گروه تولیدکننده نفت است که با کاهش تولید نفت به‌منظور حمایت از قیمت‌ها موافقت کرده‌است.

دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، پس از فروش ۱۸۰‌میلیون بشکه از ذخایر این کشور در سال‌۲۰۲۲، در تلاش برای کنترل قیمت سوخت پس از آغاز درگیری‌ها بین روسیه و اوکراین، به‌آرامی در حال تکمیل ذخایر راهبردی این کشور است.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟