پودرهای میکرونیزه ایران

بهسا پلیمر پارس

ثبت رکوردی تازه در تولید محصولات «پلی‌اتیلن ترفتالات» ایران
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به ثبت رکورد جدید تولید محصولات «پلی‌اتیلن ترفتالات» ایران در هفت ماه امسال اعلام کرد: در این مدت، حدود 670 هزار تن محصول تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 10 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از‌‌‌ شانا، سیدرضا قاسمی شهری در حاشیه برگزاری نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به ثبت رکورد جدید تولید تجمعی در پتروشیمی شهید تندگویان در هفت ماهه امسال، گفت: در این مدت حدود 670 هزار تن محصول تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 10 درصد افزایش یافته است.

وی با اعلام اینکه در 216 روز نخست امسال حدود 60  هزار تن محصول بیش از مدت مشابه پارسال تولید شده است، تصریح کرد: با این حدنصاب تولید ثبت‌شده در عمل رکورد تولید 16 ساله در پتروشیمی شهید تندگویان جابه‌جا شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با تأکید بر اینکه در هفت ماه امسال چند طرح و پروژه رفع موانع و گلوگاه‌های تولید در این زنجیره تولید «پلی‌اتیلن ترفتالات» ثبت شده است، بیان کرد: تعمیر کمپرسور هوای مرحله دوم کارخانه، تعویض بویلرهای مرحله دوم کارخانه، تعویض کاتالیست‌های فاز 2 کارخانه از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی بوده است و به‌زودی کاتالیست‌های مرحله نخست پتروشیمی شهید تندگویان هم تعویض می‌شود.

قاسمی شهری از آغاز پروژه جدید محیط زیستی بازسازی حوضچه پساب خبر داد و اظهار کرد: عملیات مهندسی، راکتور بی‌هوازی واحد پساب این پتروشیمی هم آغاز شده است.

پتروشیمی شهید تندگویان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و راهبردی پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) در کشور است.


ویکی پلاست| مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
حساب من خرید بسته تبلیغات تلگرام
شیمی پل : تامین کننده محصولات شیمیایی و پلیمری