عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN
نکات مهم برای حمل و باربری مواد پتروشیمی | همه جزئیات سامانه برخط حمل و نقل کالا + کرایه باربری
بر اساس اصلاحات انجام شده روی برنامه های صدور بارنامه در سراسر کشور، این بروزرسانی ها در نرم افزارهای شرکت های حمل و نقل انجام گرفته است.

به گزارش ویکی پلاست با اجرای نامه فوق از تاریخ ۹۷/۱۰/۰۲:

1- اگر اسم و فامیل شخص به عنوان صاحب كالا ، فرستنده یا گیرنده، منطبق با كد ملی یا شناسه ملی كه داده اید نباشد، برای بارنامه کدرهگیری صادر نمی‌شود!!

2- در بارنامه اسم و فامیل شخص برای فرستنده یا گیرنده ، دیگر اسم و فامیلی كه شما وارد میكنید ، چاپ نمیشود بلكه اسم و فامیلی چاپ میشود كه منطبق با كد یا شناسه ملی داده شده است!!

3- اگر آدرس فرستنده یا گیرنده، معادل آدرسی كه منطبق با كد پستی اعلام شده است ، نباشد ، بارنامه کدرهگیری  دریافت نمیکند.

4 - در بارنامه آدرسی كه شما برای فرستنده و گیرنده وارد كرده اید چاپ نمیشود ، بلكه آدرسی چاپ میشود كه منطبق با كد پستی داده شده توسط شما است !!!

شماره های تماس شرکت حمل و نقل صفای استقلال: 09129420019 - 09173725816 - 07731375230

نکاتی که شرکت های حمل و نقل باید به آن توجه داشته باشند:

باتوجه به امكانات ارائه شده توسط سازمان راهداری در اینده نزدیک اگر صاحب كالا به شما كدپستی یا ملی اشتباه داد ، با این استعلام ها میتوانید صحت انها را بررسی کنید.

نكته مهم این است که وقتی به عنوان مثال آقای محمد با كد ملی 1 ، كد ملی 2 را به شما ارائه می‌کند كه مربوط به آقای حسین است،  در بارنامه نیز بجای اسم محمد، اسم حسین چاپ می‌شود و همین امر باعث می‌شود که در یك برگه حقوقی صاحب كالا حسین شناخته شود و اگر بار خسارت خورد بر اساس مندرجات بارنامه مالك بار حسین بوده و او نیز می‌تواند ادعای مالكیت آن بار را داشته باشد.

همین امر صاحب كالای اصلی یعنی محمد را مجبور می‌کند كه به به‌جای كد ملی 1 که مربوط به اوست، كد ملی 2 که متعلق به حسین است را ارائه دهد.

از طرف دیگر وقتی كد پستی اشتباهی برای محل تخلیه بار داده شود در بارنامه نیز آدرسی چاپ می‌شود كه مربوط به همان كد پستی است.

یعنی اگر صاحب كالا كد پستی اشتباه ارائه کند بار وی نیز در محل دیگری غیر از محل مورد نظر در بارنامه چاپ و تخلیه می‌شود كه قاعدتا صاحبان اصلی كالا از این به بعد مجبور هستند همیشه کدپستی صحیح ارائه دهند.

از این پس بار متعلق به كسی است كه كد یا شناسه ملی وی در بارنامه چاپ شده و محل بارگیری و بار نیز در همان آدرس و كد پستی که در بارنامه چاپ شده تخلیه می‌شود.

داشتن کدپستی صحیح که در سامانه جامع انبارها ثبت نام شده باشد برای مبدا بارگیری و محل تخلیه اجباری است.

شماره های تماس شرکت حمل و نقل صفای استقلال: 09129420019 - 09173725816 - 07731375230

 

 

فهرست باربری های مجاز پتروشیمی غدیر از 5 آبان 1398

امتیاز مطلب: 89%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
فرنام چهارشنبه ۱۹ دى ۱۳۹۷
سلام خدمت همه همکاران محترم
تدابیر جدید حمل و نقل موادتولیدی پتروشیمی بسیار عالی و شفاف سازی و در جهت کوتاه شدن دست دلالان مواد از مواد اولیه کارخانجات و مالیات و مالیات و عوارص بر ارزش افزوده است. ولی آیا پیش بینی آن هم شده است که از کد ملی و کد پستی شخصی بدون اطلاع وی سو استفاده نشود.
مثلا با کد ملی و کد پستی حسین که یکبار به باربری یا راننده و یا به راحتی در اختیار هرکس هست ، بارنامه ای صادر شده ولی در همان شهر کالا به آدرس پشت بارنامه و برای کارگاه یا انبار محمد تخلیه شده و بعدا عوارض ها و مالیاتها هست که برای حسین صادر شده و یا جوابگویی به تعزیرات که چرا آقای حسین خرید و فروش غیر قانونی مواد داشته است.
بنظر من باید پیش بینی از انجام تقلب و سو استفاده از‌کد ملی و کد پستی هم بشود
ارسال پاسخ
امیر حسین قاضی عسکر چهارشنبه ۱۹ دى ۱۳۹۷
تا زمانی که مغازه داران و بنکدار ان مجبور به دریافت فاکتور رسمی نشوند و تولید کننده برای فروش رسمی مشکل داشته باشد ،تصویب چنین قوانینی باعث آسیب به تولید کننده رسمی میشود . ارسال پاسخ
شركت تعاوني مرواريد يزد چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
جالب بود موفق باشید
میبدی ارسال پاسخ

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید