بانک مرکزی

افت دلار با سیگنال نیویورک

افت دلار با سیگنال نیویورک

۳۱ شهریور ۱۴۰۱

روز گذشته نرخ شاخص ارزی برای ششمین روز متوالی در پله‌های میانی کانال 31 هزار تومانی به نوسان پرداخت. به عقیده برخی از تحلیلگران، سخنان ابراهیم رئیسی در حاشیه دیدار با رئیس‌جمهور سوئیس بر شکل‌گیری روند کاهشی در معاملات بازار ارز تهران تاثیر بسزایی داشته است.

بند‌بازی دلار روی خط 30

بند‌بازی دلار روی خط 30

۱۶ شهریور ۱۴۰۱

قیمت دلار در روز میانی هفته مجددا به سطوح قیمتی کانال 30 هزار تومانی بازگشت. کارشناسان دلیل عبور دوباره قیمت این ارز از مرز مقاومت 30 هزار تومانی را افزایش سطح سیگنال‌های منفی مذاکراتی می‌دانند.

مانور دلاری بازارساز

مانور دلاری بازارساز

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

روز گذشته روند افزایشی جدید نرخ آزاد ارز متوقف شد. شنیده‌ها از هسته مرکزی بازار ارز تهران حاکی از آن است که بازار‌ساز دست بالاتر معاملات را از آن خود کرده و در حال تزریق ارز به بازار است. البته این در حالی است که به عقیده بسیاری از کارشناسان ارزی چشم‌انداز بلندمدت بخش قابل توجهی از فعالان بازار نسبت به آینده نشست‌های هسته‌ای همچنان مثبت است و در نتیجه نرخ ارز پتانسیل جهش‌های افزایشی را ندارد

استراحت هفتگی دلار در کانال 29

استراحت هفتگی دلار در کانال 29

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

در هفته‌ای که گذشت قیمت دلار در سطوح قیمتی کانال 29 هزار تومانی نوسان کرد. البته در این میان فعالان بازار تهران شاهد تلاش‌هایی از شاخص ارزی جهت ورود به سطوح قیمتی کانال 30 هزار تومانی نیز بودند که عمده این تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و نرخ دلار آزاد نتوانست از کانال 29 هزار تومانی خارج شود.

مقاومت دلار مقابل کانال 30

مقاومت دلار مقابل کانال 30

۱۰ شهریور ۱۴۰۱

روز گذشته قیمت دلار در معاملات غیررسمی بازار تهران به سمت سطوح قیمتی کانال 30 هزار تومانی حرکت کرد. این در حالی است که تحلیلگران بازار ارز تهران همچنان بر این ‌باورند که نرخ این ارز پتانسیل ثبت تحرکات کاهشی یا افزایشی چشمگیر را نداشته و کانال 29 هزار تومانی کریدور انتظار شاخص ارزی است.

دو برداشت از دلار کاهشی

دو برداشت از دلار کاهشی

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

پس از پایان یافتن دور جدید نشست‌های هسته‌ای وین و تعطیلات عاشورا و تاسوعای حسینی در هفته جاری قیمت دلار غیر‌رسمی در سراشیبی کاهشی جدیدی قرار گرفت و به سطوح قیمتی ابتدایی کانال 31 هزار تومانی رسید. کارشناسان ارزی بازار تهران 2 تعبیر متفاوت را از کاهش قیمت دلار غیر‌رسمی مطرح می‌کنند.

3 پیش‌بینی از فرجام برجام

3 پیش‌بینی از فرجام برجام

۱۹ مرداد ۱۴۰۱

پس از پایان دور جدید نشست‌های هسته‌ای ایران و گروه 1+4 در روز دوشنبه هفته جاری، بازار ارز تهران شاهد یک تلاش ناموفق دلار غیر‌رسمی در جهت حضور در سطوح قیمتی کانال 32 هزار تومانی بود. بررسی‌های به عمل آمده از گفت‌وگو‌های فعالان ارزی حاکی از آن است که 3 مدل انتظارات در فضای معاملات بازار ارز وجود دارد.

شکاف قیمتی ارز توافقی و آزاد کاهش یافت

شکاف قیمتی ارز توافقی و آزاد کاهش یافت

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

پس از کاهش نرخ شاخص ارزی در معاملات آزاد بازار تهران شکاف قیمتی میان این نرخ و قیمت‌های توافقی فروش دلار نیز کاهش یافت. بررسی‌های به عمل آمده توسط خبرنگار «دنیای اقتصاد» از هسته مرکزی بازار ارز تهران حاکی از آن است که کاهش شکاف قیمتی مذکور سبب شده از افراد حاضر در صفوف خرید دلار کاسته شود.

واکنش دلار به سیگنال‌ سخنگو

واکنش دلار به سیگنال‌ سخنگو

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

در راستای انتشار اخبار سیاسی امیدوار‌کننده نسبت به آینده نشست‌های هسته‌ای برجام، قیمت دلار در معاملات غیر‌رسمی بازار تهران به پله‌های میانی کانال 31 هزار تومانی رسید.

آرایش آخر هفته شاخص ارزی

آرایش آخر هفته شاخص ارزی

۹ تير ۱۴۰۱

پس از فرونشستن التهابات کاهشی معاملات ارزی، روز گذشته قیمت هر برگ اسکناس دلار در معاملات غیر‌رسمی بازار به پله‌های قیمتی نهایی کانال 30 هزار تومانی نزدیک شد.

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟