عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN
امروز پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
قیمت نفت
دلار نیمایی

ویکی پلاست: مرجع بازار
صنعت پلاستیک

جمع عرضه تا امروز 1,793,776 تن
جمع تقاضا تا امروز 2,073,409 تن
جمع معاملات تا امروز 1,343,848 تن
برنت 44.54 دلار
میانگین روزانه 189,189 ریال
پروانه کسب از اتحادیه
کسب و کارهای اینترنتی
میانگین عرضه هفتگی 94,409 تن
میانگین تقاضا هفتگی 109,127 تن
آمریکا 41.61 دلار
میانگین هفتگی 183,836 ریال
جمع عرضه های هفته 5881 تن
جمع تقاضاهای هفته 80,739 تن
جمع معاملات هفته 51,335 تن
اپک 44.87 دلار
اختلاف تا امروز 2,446 ریال
یبشترین عرضه 6,006 تن
بیشترین تقاضا 8,624 تن
بیشترین معاملات 6,006 تن
آمریکا 41.61 دلار
اختلاف تا ابتدای سال 50,334 ریال

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

84 درصد از برنامه تولید پتروشیمی بندر امام تحقق يافت
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام از تحقق 84 درصدی برنامه تولید این مجموعه خبر داد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمي، به نقل ازروابط عمومی پتروشیمی بندر امام، حمیدرضا رستمی  در نشست خبری در شهرستان ماهشهر ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: توسعه پایدار باید به صورت متوازن در منطقه اجرا شود و قطعا با سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در حوزه محیط زیست و جامعه پیرامون، توسعه‌ متوازن در منطقه شکل می‌گیرد.

وی با تاکید بر ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان‌ها افزود: پتروشیمی بندرامام بیشترین کمک را در شورای راهبردی شهرستان داشته‌ است، به گونه‌ای که سهم پتروشیمی بندرامام در شورای راهبردی 25 درصد بوده است.

مجموعه کوچک‌تری با نام کمیته توسعه متوازن شهرستان بندرماهشهر ایجاد شده که نیازهای منطقه ابتدا در این کمیته بررسی و سپس به شورای راهبردی ارسال می‌شود و در نهایت پس از تصویب در این شورا، توسط صنایع پتروشیمی منطقه تامین مالی می‌شود.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با تاکید بر اینکه اعتبارات شورای راهبردی کاهش پیدا نخواهد کرد، گفت: هلدینگ خلیج فارس تمام مساعدت‌های مالی و معنوی را در قالب شورای راهبردی پیش می‌برد؛ ارکان مدیریت شهری باید کار خود را انجام داده و ما آنها را در این زمینه یاری خواهیم کرد.

رستمی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا عنوان کرد: پتروشیمی بندرامام بیشترین تاثیر را از تحریم‌ها گرفته اما با این وجود 84 درصد از برنامه تولید خود را محقق کرده است و این در حالی است که سطح انبارها و مخازن ما در حداقل محصول بوده و ارزآوری خوبی برای کشور تامین شده است.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در بخش کارکنان عنوان کرد: پتروشیمی بندرامام حقوق تمامی کارکنان با گروه‌های شغلی مختلف را در اول هر ماه پرداخت و روند پرداخت‌ها را در یک‌زمان واحد به‌صورت منظم اجرایی کرده است.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با تاکید بر اهمیت مباحث زیست محیطی افزود: بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه وزارت نفت در پتروشیمی بندرامام در حال ساخت است که 53 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این تصفیه‌خانه قرار است تا سال 1400 به بهره‌برداری برسد و 40 هزار متر مکعب پساب را تصفیه کند. پروژه‌ای دیگر از هلدینگ خلیج فارس نیز در حال اجراست که قرار است گازهای در حال سوختن در منطقه جفیر را به عنوان خوراک برای پتروشیمی بندرامام ارسال کند.

رستمی گفت: همچنین ساخت یک واحد الفین همانند واحد الفین پتروشیمی مارون نیز در دستور کار ما قرار دارد، البته احداث این واحد تاثیر منفی بر دیگر مجتمع‌های پتروشیمی همجوار نخواهد داشت.

وی عنوان کرد: واحد کلرآلکالی ما چند سال گذشته متوقف شده که توقف آن بیش از 100 میلیارد تومان ضرر برای پتروشیمی بندرامام در پی داشته است، اما با همت کارشناسان شرکت، این واحد مجددا راه‌اندازی خواهد شد و به عنوان یکی از پروژه‌های زیست محیطی به شمار می‌رود.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام اظهار کرد: یکی از پروژه‌های دیگر ما اتان ریکاوری بوده که با اجرای آن اتان‌های خروجی مجتمع‌های همجوار جمع‌آوری می‌شود و ما آن را به محصول نهایی تبدیل خواهیم کرد.


 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک
 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید