عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN

ویـکی پـلاسـت

توسعه ارتباطات، افزایش اطلاعـات

پلی وین

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

توقف یکماهه فعالیت پتروشیمی خراسان برای بازسازی در پاییز امسال
مدیر نگهداری و تعمیرات پتروشیمی خراسان گفت: به منظور آسیب شناسی، بازسازی و اورهال بزرگ این مجتمع، فعالیت آن در آبانماه امسال متوقف می شود...

به گزارش ویکی پلاست حسن خسروی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، انجام اورهال در این مجتمع، به مدت یک ماه به طول می انجامد که در این بازه تمام بخش‌ها و تجهیزات مجتمع پتروشیمی خراسان مورد بازبینی، بررسی و رصد قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به توقف تولید در این یک ماه، اظهار داشت: تولید اوره به میزان یکهزار و ۵۰۰ تن در روز و تولید ملامین به میزان ۶۱ تن در روز کاهش می‌یابد.

وی انجام اورهال را از اقدامات برای تأمین ایمنی در مجتمع عنوان کرد و افزود: پتروشیمی خراسان با ۴۲ میلیون نفرساعت فعالیت از ابتدای راه اندازی، بدون حادثه فوتی فعال بوده است و ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه در این شرکت صفر بوده است.

مدیر نگهداری و تعمیرات پتروشیمی خراسان گفت: هدف مهم ما از انجام اورهال، شناسایی سایش‌ها، خوردگی‌ها، آسیب‌ها و بازسازی آن و جلوگیری از حوادث و تأمین ایمنی در محل کار است.

آخرین اورهال اساسی شرکت پتروشیمی خراسان شمالی در سال ۹۵ انجام شده است.

مجتمع پتروشیمی خراسان در ۱۷ کیلومتری جاده بجنورد - شیروان در ۲۰۰ هکتار اجرا شده است و از پیشرفته‌ترین واحدهای تولیدکننده آمونیاک، کود شیمیایی اوره، ملامین و ازت است.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
تالارها ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید