عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN

ویـکی پـلاسـت

توسعه ارتباطات، افزایش اطلاعـات

پلی وین

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

اعلام قیمت پایه مواد اولیه پتروشیمی تا 8 اردیبهشت ماه 1398 + دانلود قیمت ها
قیمت پایه محصولات پتروشیمی امروز (یکشنبه 25 فروردین 1398) و بر اساس میانگین فروش هفتگی دلار نیمایی، یعنی 89.579 ریال برای عرضه تا 8 اردیبهشت ماه 1398 اعلام شد.

به گزارش ویکی پلاست، دلار در نظر گرفته شده برای محاسبه قیمت های پایه محصولات پتروشیمی، در قیمت های امروز (25 فروردین)، 89.579 ریال در نظر گرفته شده که نسبت به قیمت های 18 فروردین، 1063 ریال کاهش دارد.

 به علت تقارن یکشنبه هفته آینده با نیمه شعبان و تعطیلی، قیمت های اعلام شده امروز (25 فروردین) تا 8 اردیبهشت معتبر خواهد بود.

دانلود قیمت ها

ریزش گروهی قیمت های پایه محصولات پتروشیمی

سومین اعلام قیمت پایه محصولات پتروشیمی در سال 1398، امروز در حالی اتفاق افتاد که به علت کاهش 106 تومانی دلار نیمایی و همچنین کاهش محسوس قیمت های جهانی، عمده گروه های کالایی با کاهش قیمت مواجه شدند.

به گزارش ویکی پلاست، به تناسب کاهش دلار یعنی 1.2 درصد، قیمت های پایه نیز در همین محدوده با کاهش مواجه شدند. پلی اتیلن ترفتالات نساجی و پی وی سی ها، 1.1 درصد کاهش داشتند و در سایر گروه ها نیز از 0.3 تا 1.0 درصد کاهش دیده می شود.

تنها کالایی که با افزایش آن هم در محدوده کم مواجه شد، ABS بود که 0.2 درصد، یعنی حدود 35 تومان افزایش داشت.

قیمت های پایه امروز، امیدهای اوج گیری ناشی از دلار بازار آزاد یا نیمایی را ناامید کرد و قیمت ها در بازار نیز کاهشی شد. از سوی دیگر، به علت تقارن یکشنبه هفته آینده به نیمه شعبان، قیمت های اعلام شده امروز تا یکشنبه 8 اردیببهشت 1398 معتبر خواهد بود.

امتیاز مطلب: 89%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدهای روز

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
تالارها ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید