یکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳

زرین نپتا

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

افزایش تقاضا از سوی هند برای خرید محصولات پتروشیمی
همزمان با رشد تقاضا برای محصولات مختلف پتروشیمی از سوی هند، شرکت های پتروشیمی عربستان سعودی سالانه 100 هزار تن انواع محصول پتروشیمی را به هند صادر خواهند کرد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از نیپنا، عربستان سعودی و هند در حضور عبدالعزیز آل مدیر شعبه وزارت صنعت و منابع معدنی منطقه الشرقیه در اتاق بازرگانی الشرقیه تفاهم‌نامه‌ای را برای صادرات بیش از 100 هزار تن انواع محصول گوگردی کشاورزی و صنعتی به هند و کشورهای شرق آسیا امضا کردند.

رقم سرمایه‌گذاری‌ها بین عربستان و هند اکنون به 24 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که مبادلات تجاری در بخش پتروشیمی 9 میلیارد و 130 میلیون دلار و ارزش محصولات پتروشیمی صادراتی برای بخش کشاورزی و کودهای شیمیایی یک میلیارد و 30 میلیون دلار برآورد می‌شود.

برآوردها حکایت از آن دارد که حجم سرمایه گذاری‌ها و مبادلات تجاری هند و عربستان طی پنج سال آینده به 100 میلیارد دلار می‌رسد.

هند، سومین اقتصاد بزرگ آسیا، سالانه 25 تا 30 میلیون تن انواع محصول پتروشیمی مصرف می‌کند، مصرف سرانه این کشور حدود یک سوم میانگین جهانی است.

ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که مصرف سالانه پتروشیمی هند تا سال 2040 میلادی با افزایش حدود سه برابری به 80 میلیون تن برسد از این رو این کشور آسیایی مجبور به افزایش واردات یا سرمایه گذاری در پروژه‌های ساخت تأسیسات نو خواهد شد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟