جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

بهسا پلیمر پارس

با موقعیتی که موجب کاهش دستمزد می‌شود، چه کنیم؟
تغییرات شغلی هرگز آسان نیست، و حتی ممکن است زمانی که مسئولیت‌های مالی مانع می‌شوند که در شغلتان تغییر ایجاد کنید، کاملا غیرممکن به نظر برسد.

نشریه هاروارد بیزنس ری‌ویو چند راه برای شروع یک تحول بزرگ که ممکن است کاهش دستمزد به همراه داشته باشد، پیشنهاد کرده است:

علایق خود را تأیید کنید
آیا واقعاً همان چیزی را می‌خواهید که فکر می‌کنید دوست دارید؟ کمی تحقیق کنید و با افراد فعال در آن حرفه تماس بگیرید تا مطمئن شوید شغلی که در مورد آن خیال‌پردازی می‌کنید واقعاً ارزش فانتزی شما را دارد.

با افرادی که به آنها نزدیک هستید صحبت کنید
با شریک زندگی، خانواده یا هر کسی که تحت تأثیر ضرر احتمالی درآمد شما قرار می‌گیرد، گفتگوی اولیه و شفاف داشته باشید. فعال بودن در مورد این مکالمه به شما کمک می‌کند تا از ناراحتی اجتناب کنید و امور مالی خود را مسئولانه برنامه‌ریزی کنید.

افق زمانی خود را گسترش دهید
شما لزوماً نیازی به جهش بزرگ ندارید. گام‌های کوچک می‌تواند به شما کمک کند تا انتقال خود به شغل دیگر را شروع کنید. از زمان آزاد خود برای شروع توسعه مهارت‌ها، شبکه‌سازی و آزمایش در صنعت جدیدی که به آن علاقه دارید استفاده کنید.

تغییر داخلی یا بازسازی شغل موجود خود را بررسی کنید
در مورد فرصت‌های دیگر موجود در سازمان فعلی‌تان با مدیر یا مسئول منابع انسانی خود صحبت کنید. حتی اگر یک تغییر داخلی امکان‌پذیر نباشد، ممکن است راه‌هایی برای جالب‌تر کردن شغل فعلی خود بیابید. با این رویکرد، به احتمال زیاد حقوق و سابقه فعلی خود را حفظ خواهید کرد، حتی اگر به سمتی بروید که در آن تجربه کافی ندارید.

منبع


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟