دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

پودرهای میکرونیزه ایران

رجا پلاست

بهسا پلیمر پارس

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

پیشخوان خبر
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ 0

wikiplast.ir

خسارت برق و گاز به شهرک‌های صنعتی

خسارت برق و گاز به شهرک‌های صنعتی
معاون وزیر صمت گفت: قطع مستمر برق و گاز علاوه بر تعطیلی صنایع، موجب از کار افتادن تاسیسات آب‌رسانی به شهرک‌‌‌های صنعتی و خرابی ایستگاه‌‌‌های پمپاژ و تصفیه‌خانه‌‌‌های فاضلاب خواهد شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از مهر، به نقل از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران، علی رسولیان اظهار کرد: صنعت و تولید در ایجاد اشتغال و معیشت مردم نقش اساسی دارد و باید تلاش شود با مدیریت مصرف در سایر بخش‌‌‌ها و البته با حفظ تامین گاز و برق منازل مسکونی، فعالیت‌‌‌های تولیدی در بخش صنعت تداوم داشته باشد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران افزود: صنایع به‌‌‌صورت کلی سهم پایینی در مصرف آب، برق و گاز دارند و سهم مصرف آنها نسبت به حجم فعالیتشان در مقایسه با دیگر بخش‌‌‌ها ناچیز است.

وی همچنین با اشاره نقش موثر صنعت و تولید در ایجاد اشتغال و معیشت مردم اضافه کرد: باید با هم‌افزایی و همراهی همه دستگاه‌‌‌ها و مردم کمک کنیم تا صنایع کمترین آسیب را از کمبودهای برق و گاز ببینند.

معاون وزیر صمت گفت: باید تلاش شود با حداکثر صرفه‌جویی و مدیریت مصرف در سایر بخش‌‌‌ها و البته با حفظ تامین گاز و برق منازل مسکونی، فعالیت‌‌‌های تولیدی در بخش صنعت تداوم داشته باشد.

رسولیان افزود: قطع گاز و برق به‌‌‌صورت مستمر و خارج از برنامه و هماهنگی لازم، علاوه بر تعطیلی واحدهای صنعتی و ایجاد خسارت برای واحدها، موجب از کار افتادن تاسیسات آب‌رسانی به شهرک‌‌‌ها و نواحی صنعتی و خرابی ایستگاه‌‌‌های پمپاژ و تصفیه‌خانه‌‌‌های فاضلاب خواهد شد.

وی گفت: در این راستا از وزارتخانه‌‌‌های نیرو و نفت بار دیگر می‌‌‌خواهیم که هرگونه قطعی برق و گاز با هماهنگی و از پیش تعیین‌شده باشد تا صنایع بتوانند برای تولید خود برنامه‌ریزی کنند.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟