یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

سپند پلیمر پیشرو؛ تولیدکننده انواع گرانول پی وی سی PVC

پودرهای میکرونیزه ایران

پترو پلیمر خاورمیانه، انواع مستربچ های پليمری

بهسا پلیمر پارس

رادیو ویکی پلاست | بسته شنبه 25 تیرماه 1401/ شماره 560
عناوین خبری امروز:ریزش سنگین قیمت های جهانی,صعود نیما به 26 هزار و 100 تومان,دلار کانال 32 هزار تومان را پس گرفت

ریزش سنگین قیمت های جهانی
مطابق شنبه‌ی هر هفته، جداول مقایسه ای قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی، منتهی به جمعه، 15 ژوئیه 2022، امروز در ویکی پلاست منتشر شد و بر اساس اطلاعات نشریه پلتس، امروز همه قیمت ها، روندی ریزشی داشتند. سنگین فیلم، سبک فیلم، ABS  و پ پ ها بیشترین کاهش را تجربه کردند. در نشریه آیسیس نیز قیمت‌ها همگی کاهشی بودند. پی‌وی‌سی، سبک خطی و سنگین فیلم بیشترین کاهش را در نشریه آیسیس ثبت کردند.
 
صعود نیما به 26 هزار و 100 تومان
میانگین هفتگی دلار نیمایی امروز و در ابتدای هفته 26 هزار 129 تومان شد و اختلافِ نیمای امروز با قیمتِ یکشنبه 12 تیر به 606 تومان افزایش رسید. نکته مهم امروز دلار نیمایی، میانگین روزانه است که از 26 هزار و 100 تومان به 26 هزار  200 تومان صعود کرد و احتمال افزایش بیشتر نیما در روزهای آینده را قوت می بخشد. فردا یکشنبه 26 تیر 1401، بعد از یک هفته توقف، چهاردهمین قیمت های پایه امسال در حالی اعلام می شود که قیمت های جهانی دو هفته اعمال خواهد شد و طی این دو هفته در نشریه آیسیس قیمت ها همگی کاهشی بودند و در مقابل، دلار نیمایی تا امروز 606 تومان رُشد داشته است.

دلار کانال 32 هزار تومان را پس گرفت
دلار آزاد که هفته گذشته را با قیمت 31 هزار و 980 تومان به پایان رساند امروز و هفته جدید را افزایشی آغاز کرد و با 300 تومان رُشد هر دلار تا ساعت 14.30، 32 هزار و 280 تومان پیشنهاد شد. دلار صرافی هم که هفته گذشته را با 50 تومان افزایش و 27 هزار و 905 تومان به پایان رسانده بود، امروز و در شروع هفته جدید، تغییر چندانی نداشت و هر دلار با 3 تومان رُشد 27 هزار و 908 تومان قیمت گذاری شد.

قیمت های بازار عمدتا بدون تغییر
قیمت های بازار امروز، بلاتکلیف بین افزایشی دلار و کاهش قابل توجه قیمت های جهانی، عمدتا بدون تغییر ماندند. در گروه پرمصرف نایلون و نایلکس، سنگین فیلم بین 100 تا 300 تومان کاهش و در مقابل گروه سبک خطی بین 100 تا 200 تومان افزایش داشت. سایر کالاها عمدتا بدون تغییر بودند. کالاهای گروه پ پ نساجی همگی امروز بدون تغییر نسبت به قیمت روز پنجشنبه پیشنهاد شدند. گریدهای پ پ شیمیایی نیز امروز بدون تغییر تا 1000 تومان کاهش را ثبت کردند. کالاهای گروه پی وی سی به دلیل ریزش سنگین قیمت جهانی امروز بین 600 تا 1000 تومان اُفت قیمت داشتند.

پایان هفته برنت با 101 دلار
برنت که معاملات این هفته را با 106 دلار آغاز کرده بود در طول هفته روند کاهشی داشت و تا 95 دلار هم عقب‌نشینی کرد اما در نهایت معاملات جمعه را با صعود به 101 دلار به پایان رساند. قیمت پایانی نفت برنت: 101 دلار و 13 سنت.

سایه سنگین کاهش روی سر بورس تهران
بازار سرمایه که هفته گذشته را با 12 هزار واحد کاهش به اتمام رسانده بود امروز و هفته جدید را نیز نزولی آغاز کرد و در پایان معاملات امروز، شاخص کل با 10 هزار واحد کاهش، به 1 میلیون و 480 هزار عقب نشینی کرد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره فوری با کارشناس فروش مستربچ | اینجا کلیک کنید
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟