ویرا صنعت تولید و ارايه کننده تجهیزات تولیدی صنعت پلاستیک

پودرهای میکرونیزه ایران

پترو پلیمر خاورمیانه، انواع مستربچ های پليمری

بهسا پلیمر پارس

گام نهایی امضای موافقت‌نامه تجارت آزاد اوراسیا
رئیس سازمان توسعه تجارت با سفر به سن‌پترزبورگ در دیدار با وزیر مسکن روسیه و وزرای اقتصادی اتحادیه اوراسیا ضمن انعقاد تفاهم‌نامه‌‌‌، راهکارهای توسعه صادرات میان ایران و روسیه را بررسی کرد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از سازمان توسعه تجارت، علیرضا پیمان‌پاک در سن‌پترزبورگ، در نشست تخصصی همکاری‌های تجاری ایران و روسیه حاضر شد و با اشاره به حجم کلی مبادلات تجاری ایران و روسیه با دنیا که حدود ۷۰۰میلیارد دلار است، گفت: از این رقم تنها ۴میلیارد دلار به مبادلات دو کشور ایران و روسیه اختصاص دارد که عدد بسیار ناچیزی است.

وی با اشاره به روابط سیاسی دو کشور تاکید کرد: تبادلات تجاری ایران و روسیه باید به‌سرعت افزایش پیدا کند؛ اما لازمه این افزایش چند اقدام مهم است که باید به انجام آنها سرعت دهیم. پیمان‌پاک با بیان اینکه تجارت را باید در زنجیره تامین دید، افزود: هم‌اکنون فقدان شناخت کافی تجار ایرانی و روس از یکدیگر موجب شده است تا حجم مبادلات کمی را شاهد باشیم که البته در چند ماه اخیر شاهد اعزام هیات‌‌‌های تجاری دو کشور برای برگزاری جلسات رودررو بودیم.

وی از تاکید رئیس‌جمهور ایران بر لزوم اجرایی شدن موافقت‌نامه اوراسیا خبر داد و گفت: تاکید داریم که موافقت‌نامه تجارت آزاد اوراسیا قبل از اتمام سال ۲۰۲۲ به امضا برسد. وزیر تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا نیز از آمادگی این اتحادیه برای اعزام کارشناسان خود به ایران به‌منظور ادامه مذاکرات در خصوص موافقت‌نامه تجارت آزاد خبر داد و از پیشنهادهای پیمان‌پاک در راستای توسعه همکاری ایران با کشورهای پنج‌گانه استقبال کرد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
خرید از بورس کالا
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟