پودرهای میکرونیزه ایران

پلی تیز تولیدکننده مستربچ های نایلون و نایلکس

بهسا پلیمر پارس

ظرفیت تولید بزرگترین زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات ایران افزایش یافت
رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به راه‌اندازی هفتمین خط ریسندگی کارخانه نخ پلی‌استر (POY) این پتروشیمی، اعلام کرد: با اجرای موفق و بدون حادثه راه‌اندازی این پروژه، افزون بر افزایش 12 درصدی تولید کارخانه POY، نسبت تولید به ظرفیت اسمی این واحد به رقم بی‌سابقه 88 درصد رسید.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از شانا، امین ملک‌زاده با اشاره به اجرای برنامه‌های متعدد و متنوع رفع گلوگاه‌ها و موانع تولید به منظور افزایش کمی و کیفی تولید محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات، گفت: بر این اساس، عملیات راه‌اندازی هفتمین خط ریسندگی کارخانه نخ پلی‌استر (POY) پتروشیمی شهید تندگویان از آغاز تا پایان با تکیه بر توان، تخصص و دانش کارکنان شرکت و بدون استفاده از شرکت‌های خارجی انجام شد.

وی، تصریح کرد: با اجرای این پروژه، علاوه بر افزایش 12 درصدی تولید کارخانه POY نسبت تولید به ظرفیت اسمی این واحد مجتمع به رقم بی‌سابقه 88 درصد افزایش یافته است.

رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان تأکید کرد: با وجود محدودیت‌های ناشی از تحریم ظالمانه و همچنین شیوع کرونا، همت و پشتکار بی‌نظیر متخصصان این شرکت پتروشیمی سبب شد تا با برنامه‌ریزی دقیق، همدلی و همکاری گروهی، در حداقل زمان ممکن این پروژه بدون هیچ گونه حادثه‌ای به سرانجام برسد و این خط  عملیاتی شود.

ملک‌زاده با اشاره به فعالیت گسترده کارکنان برای رفع مشکلات موجود در انجام این پروژه بیان کرد: مشکلات نه تنها سبب نا امیدی کارشناسان پتروشیمی شهید تندگویان نشد، بلکه زمینه‌ساز نوآوری و خلاقیت شده به گونه‌ای که علاوه بر انجام کارها و فعالیت‌های روتین اقدامات بسیار مهمی از جمله بازسازی و رفع مشکل دستگاه آزمون سیستم‌های تولید نخ، تعمیر بسیاری از بردهای الکترونیکی معیوب سیستم و روزآمد کردن سیستم عامل خط هفتم به‌منظور امکان تهیه سخت افزار در سال‌های آینده ازسوی کارکنان تعمیرات شرکت و در کارگاه‌های مجتمع انجام شد.

وی با بیان اینکه پتروشیمی شهید تندگویان به‌عنوان تنها تولیدکننده محصولات مهم و استراتژیک اسید ترفتالیک خالص و پلی‌اتیلن ترفتالات نقش ویژه‌ای را در حمایت از صنایع پایین دستی به ویژه صنعت نساجی دارد، اظهار کرد: در این زمینه، مدیریت مجتمع همواره سعی دارد با تأمین نیاز کامل بازار داخل، به بهترین نحو ممکن از تولید ملی حمایت کند.

رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان با یادآوری اینکه بهره‌برداری از این خط تولید سود مالی این شرکت پتروشیمی را سالانه حدود 90 میلیارد تومان افزایش می‌دهد، تاکید کرد: افزون بر این، با افزایش تولید زمینه حمایت بیشتر از تولید داخلی، حرکت در مسیر خودکفایی و اشتغالزایی هم فراهم می‌شود.

به گفته وی، در آینده‌ای نزدیک با راه‌اندازی خط هشتم ریسندگی کارخانه نخ پلی‌استر (POY) پتروشیمی شهید تندگویان امکان دستیابی به تولید با 100 درصد ظرفیت اسمی در این کارخانه فراهم می‌شود.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
حساب من خرید بسته تبلیغات تلگرام
شیمی پل : تامین کننده محصولات شیمیایی و پلیمری