عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

پلی وین

واحدهای تولیدی در فهرست مشاغل مجاز فعالیت‌اند یا خیر؟
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور فهرست مشاغل مجاز و غیر مجاز برای فعالیت پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را در حالی منتشر کرد که گروه واحدهای تولیدی در هیچ یک از دسته بندی های اعلام شده نیست!

به گزارش ویکی پلاست، فهرست منتشر شده، سه گروه 1- مشاغلی که نباید تعطیل شوند 2- مشاغل و امکانی که باید تعطیل شوند و 3- مشاغلی که با محدودیت فعال می کنند را در بر می گیرد، اما در هیچ یک از دسته بندی های اعلام شده، نامی از واحدهای تولیدی، دیده نمی شود.

از سوی دیگر، اتاق اصناف برخی شهرها، پیام هایی به صاحبان اصناف تولیدی ارسال کرده اند که ضمن اعلام تعطیلی واحدهای صنفی تا پایان 15 فروردین، اخطار داده اند که با خاطیان برخورد می کنند. متن دو پیام ارسالی به صاحبان اصناف به شرح زیر است:

با سلام و عرض تبریک سال نو باستحضار میرساند طبق دستور اتاق اصناف کلیه واحدهای صنفی بجز کالاهای ضروری جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و اعمال قرنطینه تا پایان روز 15 فروردین 99 تعطیل میباشد و با خاطیان برخورد قانونی میگردد.

با سلام. پیرو دستورالعمل مورخه 99/1/4 و دستور اکید فرمانداری محترم، در خصوص تعطیل نمودن واحدهای صنفی و شرکت در قرنطینه سراسری به استحضار میرسد، در صورت مشاهده واحدهای صنفی خاطی از طریق مراجع ذیصلاح با آنها برخورد قانونی میگردد.

اگر به عنوان واحد تولیدی، پیام هایی مبنی بر ادامه یا توقف فعالیت برای شما ارسال شده، لطفا آن را در بخش نظرات همین پست، درج کنید.

لیست مشاغل مجاز و غیر مجاز برای فعالیت

هر چند نام سازمان بورس در گروه مشاغلی که با محدودیت فعال می کنند دیده نمی شود، ولی اگر فعالیت های این سازمان ها را نیز در امتداد فعالیت بانک ها دسته بندی کنیم، می توان انتظار داشت هفته دوم فروردین، سازمان بورس و شرکت های تابعه آن، به ارائه خدمات بپردازند.

امتیاز مطلب: 45%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
محمد یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
شرکتهای صنعتی شامل تعطیلی هستند ارسال پاسخ

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید