عضویت ورود به سایت تبلیغات

ورود به ویکی پلاست

در ویکی پلاست ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت
EN

هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

ثبت رکورد 50 تن تولید در ساعت در واحد پلی اتیلن سبک پتروشیمی جم
همزمان با اجرایی شدن برنامه افزایش ظرفیت تولید گرید HD-52518 بالاتر از ظرفیت طراحی شده در واحد پلی اتیلن سبک خطی، رکورد 130 درصدی ظرفیت طراحی با موفقیت در این واحد به ثبت رسید.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، علی سلیم زاده رئیس بهره برداری پلی اتیلن سبک خطی  این پتروشیمی با اشاره به کسب این موفقیت گفت: در سال جهش تولید با همت و پشتکار مدیریت و متخصصان این مجموعه موفق به ثبت رکورد تولید 130 درصدی ظرفیت طراحی اولیه تولید گرید HD-52518 در واحد پلی اتیلن سبک شدیم و هم اکنون واحد پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE) پتروشیمی جم با تولید 50 تن در ساعت در مجموع با 130 درصد افزایش ظرفیت در مدار تولید قرار دارد.

سلیم زاده با بیان این که ثبت رکورد در واحدهای پتروشیمی نیازمند تداوم تولید در طول زمان از پیش تعیین شده است گفت: واحد پلی اتیلن سبک خطی پتروشیمی جم با برنامه ریزی دقیق و پیش بینی تمام احتمالات، اقدام به افزایش تولید گرید HD-52518 کرد و در نهایت با تثبیت تولید 50 تن در ساعت و حفظ شرایط پایداری در دو بخش پلیمریزاسیون و اکستروژن موفق به ثبت این رکورد شد.

رئیس بهره برداری پلی اتیلن سبک خطی پتروشیمی جم یادآور شد: گرید HD-52518یکی از گریدهای پرکاربرد در صنایع پلیمری تزریقی و مصارف عمومی در صنایع پایین دستی است و این گرید در سال97 حدود 68 و در سال 98 حدود 62 در صد را به خود اختصاص داده است.

همچنین با تولید این گرید علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور به بازارهای صادراتی از جمله کشور چین صادر می شود.

رئیس بهره برداری پلی اتیلن سبک خطی پتروشیمی جم غلبه بر شرایط تحریم و کرونا در سال جهش تولید را شرط اول برای رسیدن به این موفقیت عنوان کرد و گفت: پتروشیمی جم با دیدگاه توسعه محور همواره سعی در کسب موفقیتهای ارزشمند در حوزه تولید دارد.

واحد پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE) پتروشیمی جم با ظرفیت تولید 300 هزار تن انواع پلیمر در سال از جمله واحدهای شاخص در حوزه تولید پلی اتیلن در کشور بشمار می‌رود.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

 

امتیاز مطلب: 100%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
اشتراک SMS قیمت بورس و بازار