شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

پایان عملیات hot boiling راکتور واحد HD پتروشیمی جم
عملیات hot boiling واحد HD پتروشیمی جم به منظور تمیزکاری راکتور و در راستای ادامه تولید قدرتمند در گریدهای خاص و استراتژیک مجتمع در چهار روز کاری و مطابق با برنامه توقف سالیانه شرکت پایان یافت.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از نیپنا، عملیات hot boiling واحد HD بمنظور تمیزکاری راکتور 1022 و متعلقات آن با برنامه ای از پیش تعیین شده و مطابق با جدول زمانبندی توقفات مجتمع در چهار روز کاری و با صرف حداقل زمان مورد نیاز انجام شد.

فیض اله بیضائی، معاون تعمیرات پتروشیمی جم ضمن اعلام این خبر تشریح کرد: در طول این عملیات ضمن رفع گرفتگی ساکشن پمپ راکتور 1022 که اقدام مهمی برای ادامه تولید واحد است، تمیزکاری مبدل EV-3011 و تعویض BLADDER GAS HOLDER نیز صورت گرفت.

وی ماندگاری گرفتگی ساکشن راکتور را در طولانی مدت مشکلی در تداوم تولید عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این گرفتگی کاملا رفع شد و هم اکنون راکتور در مدار تولید قرار دارد.

بیضایی همچنین با اشاره به اینکه تعویض BLADDER برای اولین بار از زمان راه اندازی واحد اتفاق افتاده است، از مجموعه عملیات hot boiling به عنوان نیازی پیش بینی شده در راستای روند بدون توقف و پایدار در تولید محصولات مهم و خاص واحد یاد کرد و گفت: تولید مدوام در واحدهای صنعتی نیازمند تعمیرات هدفمند و با زمانبندی از پیش تعیین شده است. که این مهم در پتروشیمی جم با حساسیت بالا پیگیری می شود.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟