شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳

زرین نپتا

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

آغاز پیش ثبت نام هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از اول مرداد 1403
ایران ‌پلاست مهمترین رویداد زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی از بالادستی تا پایین‌دست، فعالان حوزه ماشین‌آلات، تجهیزات، قطعات، افزودنی‌ها و هر چیزی که به زنجیره باز می‌گردد، به شمار می‌آید.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست، فرید دوستی افزود: با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی نمایشگاه ایران پلاست "زنجیره ارزش" است، تصریح کرد: راهبرد تکمیل زنجیره ارزش از بالادست، میان دست و پایین دست علاوه بر سیاست کلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، به عنوان هدف و رویکرد اصلی نمایشگاه ایران پلاست تبیین شده است.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست تصریح کرد: هدف نهایی از برگزاری این نمایشگاه، کوشش برای جهانی شدن صنایع پلاستیک و لاستیک کشورمان و بلند آوازه تر شدن نام این صنایع در سراسر جهان است.

دوستی ضمن دعوت از تمامی علاقمندان و صنایع مرتبط به مشارکت فعالانه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، ادامه داد: امیدواریم امسال نیز همچون دوره های گذشته، این نمایشگاه شاهراه ارتباط موثر صنایع پلیمر و پلاستیک داخلی با بازارهای هدف به ویژه بازارهای منطقه اوراسیا، آسیای میانه، قفقاز و کشورهای همسایه از جمله ترکیه، عراق، افغانستان و نیز چین و هند را فراهم کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست؛ هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 18 الی 21 شهریورماه امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

تمامی علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند از تاریخ اول الی سوم مرداد ماه جاری با مراجعه به سایت اینترنتی www.iranplast.ir (وارد شدن به لینک سامانه ثبت نام)، ثبت نام اولیه خود را انجام دهند. بدیهی است در صورت عدم ثبت نام در زمان مقرر امکان حضور در نمایشگاه میسر نخواهد بود.

بنا بر تاکید ستاد برگزار کننده نمایشگاه ایران پلاست، ثبت نام اولیه هیچگونه الزامی در خصوص ثبت نام قطعی نیست و در صورتیکه مدارک و مستندات شرکت متقاضی تائید شود امکان ثبت نام قطعی برای شرکت مذکور وجود دارد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 100%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟