شنبه ۲ تير ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

برنامه وزارت صمت برای حمایت از صنایع کوچک
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران، برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حمایت از صنایع و مشاغل محلی کوچک را تشریح کرد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، فرشاد مقیمی در خصوص نقش سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران در تقویت کسب‌وکارهای بومی و ایجاد بنگاه‌‌‌های اقتصادی، گفت: تا امروز نزدیک به ۵۰۵خوشه مشاغل بومی و محلی کوچک در کشور شناسایی شده است و خوشبختانه با برنامه‌‌‌ریزی‌‌‌های صورت‌گرفته، توانسته‌‌‌ایم ۱۸۵خوشه مشاغل محلی کوچک را به شبکه بازار ملی کشور، متصل کنیم.

وی افزود: این مشاغل که صنایع و حرفه‌‌‌های زیر ۵۰نفر نیروی کار را شامل می‌شود با پیگیری‌‌‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران، ظرفیت‌شناسی شده و با شناسایی مزیت‌‌‌های آنها به آموزش جهت تخصصی کردن مشاغل بومی و به‌روزرسانی آنها پرداخته‌‌‌ایم.

معاون وزیر صمت در مورد برنامه‌‌‌های حمایتی این وزارتخانه برای صنایع و مشاغل محلی کوچک، اظهار کرد: آموزش، اطلاع‌‌‌رسانی، آگاه‌‌‌سازی و ارائه تسهیلات حمایتی مخصوص کارآفرینان از وظایف سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران است و با پیگیری‌‌‌های به‌عمل‌آمده، پروژه توسعه خوشه‌‌‌ای و تبدیل مشاغل محلی به نواحی صنعتی کوچک در دست اقدام است که در حال حاضر ۵۶خوشه کار در حال تبدیل به نواحی صنعتی کوچک در کشور است.

مقیمی در پایان، تاکید کرد: تبدیل مشاغل محلی به نواحی صنعتی کوچک یکی از مهم‌ترین عوامل در جلوگیری از مهاجرت‌‌‌ها و جابه‌جایی جمعیت است که می‌‌‌تواند نقش مهمی در توسعه مناطق و نواحی جمعیتی کوچک‌مقیاس باشد و خوشبختانه در سال‌جاری توانستیم، واحدها و خوشه‌‌‌های تولیدی کوچک را به میزان ۱۸‌درصد افزایش دهیم تا به سهم خود در توسعه نواحی تولیدی و صنایع محلی کوچک در کشور شریک باشیم.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟