یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

پودرهای میکرونیزه ایران

بهسا پلیمر پارس

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

2 رکورد تاریخی تولید پلی‌اتیلن ترفتالات ثبت شد
رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان از ثبت رکورد تاریخی تولید ۷۵۶ هزار تن محصول از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و اعلام کرد: برنامه‌ریزی برای تولید تجاری هفت محصول و گرید جدید آغاز شده است.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از نیپنا، امین ملک‌زاده با اشاره به ثبت دو رکورد تاریخی در زنجیره تولید محصولات پلی‌اتیلن ترفتالات در سال ۱۴۰۱ گفت: سال ۱۴۰۰ با تولید یک میلیون و ۱۲۵ هزار تن محصول رکورد تازه‌ای در تاریخ تأسیس این شرکت پتروشیمی ثبت شد که این رکورد امسال بهبود یافته است.

وی با اعلام اینکه از ابتدای امسال تا نیمه آبان ۷۵۶ هزار تن محصول در این پتروشیمی تولید شده که نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۵۵ هزار تن افزایش یافته است، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود با استمرار وضع موجود تا پایان سال ۱۴۰۱ رکورد تاریخی تولید بیش از یک میلیون و ۲۹۰ هزار تن محصول به ثبت برسد.

رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به کاهش ظرفیت خالی تولید در پتروشیمی شهید تندگویان در طول سه سال گذشته تاکنون بیان کرد: نسبت تولید به ظرفیت نصب‌شده این پتروشیمی سال ۱۳۹۴ حدود ۵۴ درصد بود، یعنی نیمی از ظرفیت نصب‌شده این مجتمع پتروشیمی بدون استفاده مانده بود.

ملک‌زاده با بیان اینکه در کنار افزایش هشت درصدی تولید در سال ۱۴۰۱، نسبت تولید به ظرفیت اسمی امسال به رقم بی‌سابقه ۷۶ درصد رسیده است، تأکید کرد: این شاخص نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۵.۵ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در کنار افزایش ظرفیت تولید، متنوع‌سازی سبد محصولات هم به‌عنوان یک راهبرد کلیدی در دستور کار تیم و ساختار مدیریتی و کارکنان پتروشیمی شهید تندگویان قرار دارد، گفت: هم‌اکنون برنامه‌ریزی برای تولید تجاری هفت محصول و گرید جدید آغاز شده که به‌زودی خبرهای خوشی درباره عرضه گریدهای تازه اعلام خواهد شد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
کانال ویکی پلاست اشتراک قیمت ها کانال تلگرام تماس با ما
حساب و کتاب راحته! وقتی سپیدار کنارته
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟