پودرهای میکرونیزه ایران

پترو پلیمر خاورمیانه، انواع مستربچ های پليمری

بهسا پلیمر پارس

مواد اولیه وارداتی برای تنظیم بازار با قیمتی تلفیقی عرضه خواهد شد
رییس دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی پتروشیمی گفت: نیاز بعضی از محصولات وارداتی در داخل قابل تأمین نیست بنابراین برای لازم است برای تنظیم بازار، تولیدکنندگان (پتروشیمی ها) به میزانی که برای تعادل بازار نیاز است، وارد کنند و با قیمت و مقدار داخلی خود تلفیق می‌کنند و با قیمتی تلفیقی به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از شانا، محمد متقی امروز (سه‌شنبه، 20 اردیبهشت‌ماه) در نشست هم‌اندیشی مدیرعامل عامل هلدینگ‌های پتروشیمی با مدیران ارشد صنعت نفت با اشاره به محول شدن تنظیم بازار محصولات پتروشیمی به‌عهده وزارت نفت اظهار کرد: شرکت‌های پتروشیمی باید به واردات و عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی که کمبود تولید در داخل دارند توجه کنند.

رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر اولویت تأمین نیاز داخل به محصولات پتروشیمی تأکید کرد و گفت: تا نیاز داخل تأمین نشود صادرات محصولات موضوعیت ندارد

متقی درباره سرمایه‌گذاری برای ایجاد پارک‌های شیمیایی از سوی هلدینگ‌ها افزود: فعالیت در این حوزه، قوانین خاص خود و یک سری محدودیت دارد و باید پیش از اقدام با شرکت ملی صنایع پتروشیمی هماهنگی لازم انجام شود.

وی با اشاره بر اینکه اولویت تأمین نیاز بازار داخل از محصولات پتروشیمی است بر لزوم رعایت کف عرضه تأکید کرد و گفت: اگر کف عرضه رعایت نشود، سازمان تعزیراتی در این مورد وارد می‌شود.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک
 

امتیاز مطلب: 100%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
حساب من خرید بسته تبلیغات تلگرام
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟