دیبا پلیمر: تولیدکننده گرانول های PVC

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

رادیو ویکی پلاست | بسته چهارشنبه 28 مهر 1400/ شماره 384
91.7 درصد عرضه های هفته پایانی مهر معامله شد،اُفت تدریجی دلار نیمایی،تکرار دلار صرافی ملی،قیمت های بازار عمدتا بی تغییر،تأیید حذف سهمیه بندی برخی کالاها از اول آبان،ادامه معاملات برنت با 84 دلار،ادامه معاملات برنت با 84 دلار،

 91.7 درصد عرضه های هفته پایانی مهر معامله شد
کارنامه معاملات محصولات پلیمری در هفته پایانی مهر ماه در حالی بسته شد که علی رغم کاهش 9 ‌هزار و 863 تن عرضه ها، معاملات 3 هزار و 911 تن بیشتر از هفته قبل شد. جمع معاملات این هفته به 75 هزار و 83 تن رسید. معاملاتِ این هفته، 5.5 درصد بیشتر از هفته‌ی سوم مهر ماه بود و 91.7 درصد عرضه های این هفته معامله شد. تحلیل بازار این هفته محصولات پلیمری را در پست تحلیلی فردا، پنج‌شنبه 29 مهر ‌ماه در ویکی پلاست دات آی آر، بخوانید.

اُفت تدریجی دلار نیمایی
میانگین هفتگی دلار نیمایی، این هفته روند کاهش آرامی داشت و امروز هم میانگین هفتگی با کمی اُفت به 23 هزار و 362 تومان رسید. میانگین هفتگی امروز، نسبت به دلار قیمت های پایه یکشنبه، 36 تومان کاهش یافت و میانگین روزانه نیز، همچنان در کانال 23 هزار و 300 تومان است.

تکرار دلار صرافی ملی
دلار صرافی که روز گذشته را با 201 تومان افزایش و در قیمت 26 هزار و 738 تومان به پایان رساند، امروز هم بدون تغییر نسبت به آخرین قیمت روز گذشته، 26 هزار و 738 تومان قیمت گذاری شد. دلار آزاد اما کاهشی بود و امروز به 27 هزار و 310 تومان رسید تا اختلاف دلار آزاد و صرافی به 572 تومان باشد. 

قیمت های بازار عمدتا بی تغییر
قیمت های بازار، امروز ترکیبی از افزایش و کاهش و بدون تغییر بودند. سنگین بادی و سبک خطی بین 100 تا 1000 تومان افزایش را تجربه کردند و سایر گروه‌ها عمدتا با تغییری جزئی نسبت به قیمت های دیروز پیشنهاد شدند. گروه پ پ نساجی نیز با 50 تا 100 تومان کاهش داشتند. پ پ های شیمیایی نیز عمدتا بدون تغییر بودند. پی وی سی ها اما دست از افزایش برنداشتند و امروز هم 300 تا 600 تومان رشد قیمت را رقم زدند.

تأیید حذف سهمیه بندی برخی کالاها از اول آبان
بورس کالا در اطلاعیه ای خرید از بهین یاب سبک خطی، سبک فیلم، سنگین فیلم، سنگین تزریقی، سنگین بادی و پلی استایرن انبساطی را از ابتدای آبان 1400، بدون سقف سهمیه‌ی بهین یاب اعلام کرد. پیش از این هم به صورت غیر رسمی اعلام شده بود سهمیه بهین یاب برخی کالاها از اول آبان حذف می شود و حالا بورس کالا با اطلاعیه امروز، این اخبار را تأیید کرد.

ادامه معاملات برنت با 84 دلار
هر چند روز گذشته قیمت نفت برنت در بازارهای جهانی، مجددا از مرز 85 دلار گذشت و با 85 دلار و 15 سنت به پایان رسید، اما امروز معاملات برنت با عقب نشینی به 84 دلار آغاز شد. قیمت این لحظه برنت: 84 دلار و 22 سنت.

بورس تهران هفته را کاهشی پایان برد
بورس تهران این هفته را افزایشی آغاز کرد اما پایان هفته را کاهشی به پایان برد و در نهایت شاخص کل بازار سرمایه در پایان معاملات امروز با 13 ‌هزار و 125 واحد کاهش به 1 میلیون و 436 هزار رسید.


ویکی پلاست| مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
حساب من خرید بسته تبلیغات تلگرام
شیمی پل : تامین کننده محصولات شیمیایی و پلیمری