چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

پیشخوان خبر
۵ خرداد ۱۴۰۳ 0 102

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مجلس:

پتروشیمی‌ها به‌دلیل طلب از دولت بدهی‌شان را پرداخت نمی‌کنند

پتروشیمی‌ها به‌دلیل طلب از دولت بدهی‌شان را پرداخت نمی‌کنند
زارع گفت: اینکه پتروشیمی‌ها در بحث گاز بدهی‌شان را به دولت پرداخت نکردند به‌دلیل طلب آنها از دولت است.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مجلس شورای اسلامی درباره بدهی ۶۰ همتی قبوض گاز پتروشیمی‌ها گفت: پتروشیمی‌ها به‌ویژه در حوزه کود اوره از دولت طلبکارند.

وی اظهار کرد: پتروشیمی‌هایی که زیرنظر وزارت دفاع هستند خیلی در حوزه کشاورزی کار کردند و ما در بودجه سعی کردیم که دولت بدهی‌اش به پتروشیمی‌ها را پرداخت کند، اما به دلایلی که در کمیسیون تلفیق، صحن مجلس و آن مواردی که توسط هیات نظارت مجمع تشخیص مطرح شد این اتفاق نیفتاد، اما اینکه پتروشیمی‌ها در بحث گاز بدهی‌شان را به دولت پرداخت نکردند به‌دلیل طلب آنها از دولت است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مجلس اظهار کرد: یکسری از مشکلات اصلا به تحریم مربوط نیست، چون می‌توانیم بدهی پتروشیمی‌ها را تهاتر کنیم.

زارع افزود: متاسفانه امسال اوراق تسویه در بودجه نیامد که به نظرم یک ظرفیت بسیار خوبی برای پیمانکاران، پتروشیمی‌ها و سایر نهاد‌هایی که از دولت طلبکارند یا به آن بدهکارند بود، چون در قالب بخش دولتی، خصوصی و خصولتی با این اوضاع تورمی و رکودی که داریم می‌توانستیم اوراق تسویه یا تهاتر را به بودجه بباوریم که در مجلس رای نیاورد که به نظرم هم بخش خصوصی، هم دولت و هم پیمانکار‌ها ضرر کردند.

نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم سران سه قوه در بحث اوراق و بحث بدهی تصمیمی بگیرند، گفت: پیمانکار‌ها چند برابر آن چیزی که به دولت بدهکار هستند از دولت طلبکارند، اما در این زمینه فکری نشده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مجلس بیان کرد: پتروشیمی‌های وزارت دفاع چهل هزار میلیارد بدهی دارند همچنین با بدهی پتروشیمی‌های وزارت تعاون سرجمع طلب پتروشیمی‌ها از طلب دولت بیشتر می‌شود.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟