شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳

زرین نپتا

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

دستاوردهای شاخص پتروشیمی جم‌پیلن در سال 1402
شرکت پتروشیمی جم پیلن به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پلی پروپیلن کشور، دارای متنوع ترین سبد محصولات با هدف پوشش تمامی کاربردهای پلی پروپیلن در چهار گروه تولیدی هموپلیمر، کوپلیمر تصادفی، کوپلیمر ضربه پذیر و ترپلیمر است که در سه دسته نساجی، فیلم و شیمیایی بر اساس نیاز مشتریان به بازارهای داخلی و همچنین بازار های جهانی عرضه می شود.

مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت برای بررسی عملکرد سال 1402، با حضور بیش از 95 درصد سهامداران به صورت حضوری و همچنین الکترونیکی و برخط، برای نخستین بار در محل سایت شرکت در عسلویه برگزار شد. در پایان این مجمع، پس از تصویب صورتهای مالی شرکت و تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان شرکت توسط اعضای محترم مجمع، پس از اندوخته نمودن حدود 10 درصد سود برای فعالیتهای توسعه ظرفیت و سرمایه گذاری شرکت، به ازای هر سهم 24300 ریال سود توزیع گردید.

دستاوردهای شاخص پتروشیمی جم‌پیلن در سال 1402
دستیابی به سود خالص 5.4 همت، افزایش 28 درصدی در مقایسه با سال قبل و 32 درصدی در مقایسه با بودجه مصوب سال، به رغم اورهال 45 روزه، از طریق بکارگیری مستمر راهبردهای افزایش سود در حوزه بازار و فروش، تولید و تامین خوراک، مدیریت بهای تمام شده، سرمایه گذاری جریان نقدی سالانه شرکت و توسعه و بهبود سایر حوزه های عملیاتی.

دستیابی به بالاترین متوسط قیمت فروش محصولات به ازای هر کیلوگرم برای گریدهای قابل تولید در مقایسه با سایر رقبا با بهره گیری از تنوع در سبد محصولات، پایش مستمر بازار و تنظیم برنامه تولید و عرضه براساس این اطلاعات، تمرکز ویژه بر نیاز مشتری در برخی گریدهای خاص،کاهش دوره برنامه تولید برای پاسخگویی منعطف تر به تقاضای بازار و افزایش سهم تولید و عرضه گریدهای دارای حاشیه سود بالاتر.

تحقق برنامه و بودجه شرکت در تمامی ابعاد تولید، فروش و سود بیش از اهداف مصوب، با تکیه بر پایش مستمر اهداف و اقدامات همه جانبه کارکنان و هیات مدیره محترم برای تحقق اهداف از ابتدای سال.

ثبت رکورد تولید و فروش پس از 23 ماه به ترتیب در اردیبهشت و خرداد 1402 و افزایش متوسط تولید روزانه در مقایسه با سال 1401 به میزان 4 درصد، با تلاش خستگی ناپذیر کارکنان توانمند شرکت و حمایتهای مدیریتی.

طراحی، توسعه و تولید دو گرید تخصصی جدید برای استفاده در صنایع خودرو، لوازم خانگی و بسته بندی با گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه (R&D) و شناسایی نیازمندی های مشتریان، همچنین کسب لوح زرین نوآوری برتر ایرانی سال 1402 در هشتمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی برای تولید گرید جدید EP4130N، محصولی که منجر به بهبود چشمگیر کیفیت، خواص فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و ثبات ویژگی‌ها در برخی قطعات پلیمری در صنعت خودرو و لوازم خانگی خواهد شد و رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.

حفظ رتبه اول سهم بازار و همچنین رتبه اول گریدهای با ارزش افزوده بالا در گروه شیمیایی با اختلاف قابل توجه با رقبا، به رغم اورهال 45 روزه در پاییز سال جاری.

افزایش 5 درصدی رضایت مشتریان از کیفیت محصولات تولیدی شرکت در مقایسه با دوره گذشته با تعریف و اجرای برنامه های ارتقای کیفیت، رسیدگی به نظرات و نیازمندی های مشتریان و ارتقای سطح توانمندی های کارکنان.  
برگزاری موفقیت اورهال در پاییز 1402، طبق برنامه و با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر تمامی کارکنان شرکت و با برنامه ریزی دقیق و مدون.

این دستاوردهای شاخص منجر به آن شد که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد موفق شرکت پتروشیمی جم پیلن در سال 1402 در حوزه های نوآوری، تولید، فروش و سودآوری، در حضور مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری(هلدینگ صبا انرژی) و مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی جم، طی حکمی تقدیر به عمل آورد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟