شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

رادیو ویکی پلاست | بسته شنبه 11 فروردین 1403/ شماره 963
عناوین خبری مهم امروز: افت اندک قیمت‌های جهانی، کاهش اندک دلار در شروع هفته، قیمت های پایه فردا اعلام نمی‌شود

افت اندک قیمت‌های جهانی
مطابق شنبه‌ی هر هفته، جداول مقایسه ای قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی، منتهی به جمعه 29 مارس 2024، امروز در ویکی پلاست منتشر شد. بر اساس اطلاعات نشریه پلتس، عمده گروه ها نزولی یا بدون تغییر بودند. بیشترین افت را پلی‌اتیلن‌ها، پلی‌استایرن‌ها و ABS داشتند. در نشریه‌ی آیسیس هم پلی‌اتیلن‌ها کاهشی بودند.

ثبات نرخ فروش دلار حواله در 40 هزار و 550 تومان
نرخ فروش حواله ارز مبادله‌ای از روز دوشنبه 28 اسفند 1402 تا امروز تغییری نداشته و در 40 هزار و 552 تومان ثابت مانده است.

کاهش اندک دلار در شروع هفته
دلار آزاد که هفته گذشته، افت اندکی داشت و بازار را با 61 هزار و 800 تومان به پایان رسانده بود، معاملات امروز را با 61 هزار و 790 تومان آغاز کرد. دلار در ادامه کاهش اندکی داشت. در نهایت تا ساعت 15، هر دلار با 250 تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز جمعه، 61 هزار و 550 تومان پیشنهاد می‌شد.

قیمت های پایه فردا اعلام نمی‌شود
همان طور که از قبل اطلاع رسانی شد، مدیریت توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی پتروشیمی، به علت تعطیلی روز یکشنبه مورخ 12 فروردین 1403، قیمت پایه محصولات پتروشیمی را اعلام نمی کند و به این ترتیب، قیمت های یکشنبه 5 فروردین ماه، تا 19 فروردین معتبر و مبنای معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالا خواهد بود.

پایان هفته برنت در یک قدمی 87 دلار
برنت که هفته گذشته را با 85 دلار و 56 سنت به پایان برده بود، این هفته بین 84 تا 87 دلار نوسان داشت و در نهایت بازارهای جهانی، روز جمعه با 86 دلار و 99 سنت به کار خود خاتمه دادند. قیمت پایانی نفت برنت در معاملات جمعه، 86 دلار و 99 سنت بود.

کاهش 259 واحدی بورس تهران
بعد از افزایش 11 هزار و 972 واحدی بازار سرمایه در هفته گذشته، بورس تهران امروز و آغار هفته جدید را نزولی به پایان رساند. شاخص کل در پایان معاملات با کاهش 259 واحدی به 2 میلیون و 261 هزار واحد رسید.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟