سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

امکان اصلاح اطلاعات سامانه برای مؤدیان
رئیس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی‌ مالیاتی با بیان اینکه اطلاعات تکمیل‌شده در سامانه برای اظهارنامه پیش‌‌فرض در نظر گرفته خواهد شد، گفت: اگر مؤدی تغییرات و تاییدات را به روز آخر موکول کند، ممکن است تبعاتی برای او داشته باشد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، محمد برزگری، رئیس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی مالیاتی، در خصوص نحوه تعیین اظهارنامه پیش‌‌فرض برای مؤدیان گفت: سازمان امور مالیاتی در یک فاصله زمانی بعد از اسفندماه، براساس اطلاعات تکمیل‌شده در سامانه شامل اطلاعات خرید و فروش با توجه به نرخ‌های موجود برای هر مؤدی در یک اظهارنامه به عنوان اظهارنامه پیش‌فرض در اختیار مؤدی قرار می‌‌گیرد.

او افزود: براساس آخرین توافقات انجام‌شده در سطح سازمان قرار است به‌روزرسانی اطلاعات هر روز، در روز بعد رخ بدهد. بنابراین باید برای مؤدی تبیین شود که اگر تغییرات و تاییدات را به روز آخر موکول کند، با توجه به زمان‌‌بر بودن بروزرسانی، تبعاتی برای مؤدی خواهد داشت. برزگری گفت: هر روز اطلاعات براساس صورت‌حساب‌های فروش و واکنش خریدار به‌روزرسانی می‌‌شود. قاعده بر این است که اگر تا امشب اطلاعات وارد سامانه ‌‌شود، تا ۱۲ ساعت بعد از آن به‌روزرسانی انجام می‌شود.

مؤدی حق دارد که خرید و فروش خارج از سامانه را اضافه کند. رئیس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی‌ مالیاتی ادامه داد: در خصوص کسب‌وکارهایی که در حوزه مالیات ارزش افزوده تک‌نرخی هستند، کار بسیار ساده‌‌تر است. تنها در تک‌نرخی‌ها اطلاعات مربوط به پُزهای بانکی نیز وارد سامانه می‌‌شود. به طور مثال بنگاه‌های املاک، نمایشگاه‌‌داران و... نمونه کسب‌و‌کارهای تک‌نرخی هستند.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟