شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

گرید EP4130N پتروشیمی جم‌پیلن محصول نوآور و برتر ایران شناخته شد
محصول کوپلیمر ضربه پذیر شرکت پتروشیمی جم‌پیلن، به عنوان محصول برتر ایرانی در سال ۱۴۰۲ انتخاب و معرفی شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم‌پیلن؛ در هشتمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که با حضور نمایندگان شرکت‌های برگزیده در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، گرید کوپلیمر ضربه پذیر پتروشیمی جم‌پیلن با نام JAMPILEN EP4130N به عنوان محصول برتر ایرانی برگزیده و از این شرکت با اهدای تندیس زرین و تقدیرنامه تجلیل شد.

مهندس رضا گنجی مدیر عامل این شرکت در حاشیه هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی پیرامون تولید این محصول با اشاره به اینکه برای نخستین بار است که این محصول در کشور تولید می‌شود، افزود: به دلیل اهمیت نوآوری و برنامه‌های توسعه‌ای این سازمان، پتروشیمی جم‌پیلن اقدام به توسعه و تولید گرید EP4130N نمود. این گرید در تولید قطعات داخلی خودرو از جمله داشبورد، رودری، کنسول وسط و همچنین صنایع لوازم خانگی و ساختمان کاربرد دارد.

مهندس گنجی در ادامه تاکید کرد: تولید و توسعه گرید EP4130N منجر به بهبود چشمگیر کیفیت، خواص فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و ثبات ویژگی‌ها در قطعات شده است که به طور قابل توجهی مورد استقبال صنایع پایین دستی قرار گرفته است.

مدیر عامل پتروشیمی جم‌پیلن در پایان گفت: این محصول در نمایشگاه ایران پلاست در شهریورماه ۱۴۰۲ توسط مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی رونمایی شد و امیدواریم با تولید این محصول، اهدافی چون افزایش رضایت مشتریان، خودکفایی ملی (با توجه به نیاز شدید داخلی به این محصول)، صادرات و ارزآوری محقق گردد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟