پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

جزئیات اتصال ۴۲ درصدی مشمولان به سامانه مودیان سازمان مالیاتی
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه تعداد مودیان متصل به سامانه مودیان نسبت به کل مودیان ۴۲ درصد است گفت: تعداد مودیان بالقوه که باید به سامانه متصل شوند ۲۴۰ هزار نفر است.

بهگزارش ویکی پلاست به نقل از تسنیم، سیدهادی سبحانیان رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به اقدامات سازمان امور مالیاتی در راستای اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی گفت: در حوزه سامانه مودیان با قدرت کار را جلو می‌بریم. خواسته ما این است که رسانه‌ها این کار را تسهیل کنند چرا که عده‌ای با ابزارهای مختلف در مسیر شفافیت سنگ اندازی می‌کنند.

وی تاکید کرد تعداد صورت حساب ها 979 میلیون صورت بوده است و 238 میلیون صورت حساب نوع یک بوده است. یعنی با تفسیری ترین شکل ممکن که در آن اطلاعات فروشنده و خریدار، مبلغ فروش و برخی شاخص‌های اطلاعاتی دیگر به طور کامل ثبت می‌شود.

با توجه به اطلاعات اعلام شده از سوی رئیس سازمان امور مالیاتی، تعداد اتصال مودیان حدود 99 هزار مورد است. بالغ بر 88 درصد مالیات مودیانی که متصل هستند را نیز می‌توان از همین مسیر وصول کرد. تعداد مودیان متصل نسبت به کل مودیان 42 درصد است. تعداد مودیان بالقوه که باید به سامانه متصل شوند 240 هزار نفر است.

84 هزار صورت حساب توسط خود مودی و شرکت‌های معتمد 15 هزار و 53 صورت حساب توسط واحدهای دولتی صادر شده است. اراده ما بر اتصال شرکت‌های دولتی است و ذی‌حسابان آنها نباید هزینه‌های بدون صورت حساب آنها را بپذیرند.

اتصال بیش از 5 هزار شخص حقیقی پس از فراخوان

لازم به ذکر است که  پیش از این مهدی موحدی سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور نیز در خصوص آمار اتصال مودیان به سامانه مودیان گفته بود که از تاریخ اول آبان ماه 1401 تا به الان تعداد مودیان متصل به سامانه مودیان که حداقل یک صورت حساب صادر کردند، 90 هزار و 664 مودی است.

از این تعداد حدود 6 هزار و 304 مودی شخص حقیقی و مابقی حقوقی هستند. از اول دی ماه 26 هزار 693 نفر به سامانه مودیان اضافه شدند. از این عدد تقریبا 5 هزار و 278 نفر از مودیان شخص حقیقی بودند.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟