پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

درگاه ملی مجوزها تنها سامانه تمدید و اصلاح مجوزها
شرایط تمدید و اصلاح مجوزها در درگاه ملی مجوزها بارگذاری شده و از اول اسفند، ثبت درخواست تمدید و اصلاح مجوزها هم مانند ثبت درخواست صدور، باید فقط از درگاه ملی مجوزها انجام شود.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، دبیرخانه هیات مقررات‌زدایی در بخشنامه‌ای با اعلام خبر فوق به همه مراجع صدور مجوز تا ۲۰ بهمن‌ماه مهلت داده است تا شرایط بارگذاری‌شده در این درگاه بابت تمدید، اصلاح، توسعه و انتقال مجوزهایشان را بررسی کرده و نقایص احتمالی را به‌همراه مستندات مربوطه تا قبل ‌از ۲۰ بهمن‌ماه به آن دبیرخانه اعلام کنند تا اصلاح شود.

این دبیرخانه تاکید کرده از ابتدای اسفند ۱۴۰۲ ثبت‌نام خارج از درگاه که تاکنون بابت تمدید مجوزها، مجاز شمرده می‌شد، غیرمجاز و غیرقانونی خواهد بود و همه درهای باز درگاه‌های تخصصی صدور مجوز بابت ثبت‌نام تمدید مجوز هم باید بسته شوند.

درگاه ملی مجوزها تا پیش از این فقط خدمت صدور مجوزها را انجام می‌داد و مراجع صدور مجوز اجازه داشتند از متقاضیان تمدید و اصلاح مجوزها، مستقیم و حضوری، ثبت‌نام به عمل آورند. براساس ابلاغیه جدید دبیرخانه هیات مقررات‌زدایی، با تکمیل درگاه ملی مجوزها برای تمدید، اصلاح و انتقال در همه مجوزها از مسیر این درگاه، اجازه همه مراجع صدور مجوز برای ثبت‌نام حضوری و خارج از درگاه ملی بابت تمدید مجوزها، از ابتدای اسفند منتفی خواهد شد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 100%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟