پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

وکس سیبویه تولیدکننده وکس های دوقطبی و ناقطبی pe و pp

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

قطع رابطه مالی تولیدکننده و شرکت‌های ارزیابی کیفیت
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: با اجرای طرح درگاه امن پرداخت، رابطه مالی تولیدکنندگان و شرکت‌های ارزیابی کیفیت تا قبل از بهار ۱۴۰۳ قطع خواهد شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، مهدی اسلام‌پناه در گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار کرد: با اجرای طرح درگاه امن پرداخت، رابطه مالی تولیدکنندگان و شرکت‌های ارزیابی کیفیت تا قبل از بهار ۱۴۰۳ قطع خواهد شد.

این طرح در همه استان‌‌‌ها اجرا می‌شود و براساس آن رابطه تولیدکننده و واردکننده با نهادهای ارزیابی کیفیت قطع می‌شود؛ به طوری که مشخص نباشد محصولی را که کیفیت آن ارزیابی می‌شود، کدام تولیدکننده ارسال کرده است.  همچنین هزینه‌‌‌های ارزیابی محصولات از درگاه سازمان ملی استاندارد پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: از سال ۱۴۰۰ تلاش کردیم فرآیندی را طراحی کنیم که بتوانیم رابطه آزمایشگاه‌‌‌های کنترل کیفیت محصول را با تولیدکننده و واردکننده قطع کنیم. این طرح در برخی استان‌‌‌های کشور آغاز شده و در حال تکمیل است.

اسلام‌پناه گفت: با اجرای این طرح می‌‌‌توان فرآیند ارزیابی محصولات را شفاف کرد و مانع بروز فساد در دریافت مجوزها شد. براساس این گزارش، هم‌اکنون هزینه‌‌‌های ارزیابی محصولات از تولیدکننده به طور مستقیم برای شرکت‌های خصوصی ارزیابی کیفیت واریز می‌شود و هر تولیدکننده می‌‌‌تواند انتخاب کند که محصولاتش را کدام شرکت ارزیابی کند.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟