جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

بهسا پلیمر پارس

هیچ توافقی بر سر دستمزد کارگران در 1402 حاصل نشده/ آینده مذاکرات مزدی چگونه است؟
علی خدایی (عضو کارگری شورایعالی کار) گفت: هیچ توافقی حاصل نشد؛ حتی هنوز نتوانسته‌ایم بر سر رقم سبد معیشت به توافق برسیم؛ متاسفانه اعداد و ارقامی که دولتی‌ها و کارفرمایان در نظر دارند، اصلاً مورد قبول ما نیست.

 

به گزارش ویکی پلاست به نقل از اقتصادنیوز، علی خدایی (عضو کارگری شورایعالی کار) در این رابطه گفت: در این نشست هیچ توافقی حاصل نشد؛ حتی هنوز نتوانسته‌ایم بر سر رقم سبد معیشت به توافق برسیم؛ متاسفانه اعداد و ارقامی که دولتی‌ها و کارفرمایان در نظر دارند، اصلاً مورد قبول ما نیست.

او افزود: قرار شد نشست بعدی شورایعالی کار تا پایان هفته جاری برگزار شود منتها قبل از آن، نشست کمیته دستمزد برای رسیدن به توافق بر سر رقم سبد معیشت برگزار خواهد شد؛ اول باید سر سبد معیشت به طور سه جانبه به توافق برسیم، بعد سراغ میزان افزایش دستمزد می‌رویم.

خدایی در پاسخ به این سوال که دورنمای مذاکرات را چطور می‌بینید و آیا اساساً توافق امکانپذیر است؛ گفت: گروه کارگری نهایت تلاش خود را اول برای حفظ منافع کارگران و در مرحله بعد، برای رسیدن به توافق با طرف‌های مقابل به کار خواهد گرفت. برای ما منافع کارگران بیشترین اولویت و اهمیت را دارد؛ در راستای این منافع، امیدواریم بتوانیم با شرکای اجتماعی به توافق برسیم.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
امتیاز مطلب: 0%

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
امیر چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱
همش جنگ زرگری هستش ارسال پاسخ

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟