چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

پودرهای میکرونیزه ایران

رجا پلاست

بهسا پلیمر پارس

بسپار تجارت آسیا؛ تأمین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمر و محصولات پتروشیمی

پیشخوان خبر
یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۲۹ 0

رئیس کل بانک مرکزی:

مدیریت ارز نیازمند ایجاد آرامش در بازار است

مدیریت ارز نیازمند ایجاد آرامش در بازار است
رئیس بانک مرکزی گفت: عامل اصلی نوسان در نرخ ارز آزاد، فضاسازی‌‌‌های رسانه‌‌‌ای و عملیات روانی در جامعه است. همچنین معاون اول رئیس‌‌‌جمهور، ثبات و آرامش را لازمه توسعه و پیشرفت کشور دانست و تاکید کرد: دشمنان خارجی با تولید روایت‌‌‌های نادرست و هراس‌افکنی به دنبال فرار سرمایه و ایجاد ناامنی اقتصادی در کشور هستند تا بتوانند مانع حرکت جمهوری اسلامی به سمت اهداف متعالی خود شوند.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، جمعی از نمایندگان دانشجویی دانشگاه‌های مختلف پیش از ظهر شنبه در جلسه‌‌‌ای سه ساعته با معاون اول رئیس‌جمهور به تشریح دغدغه‌‌‌ها و ارائه پیشنهادهای خود درباره مسائل جاری کشور خصوصا در حوزه اقتصادی پرداختند.

در این نشست محمد رضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی به سوالات دانشجویان درباره بازار ارز و راهکارهای دولت برای ساماندهی نرخ ارز پاسخ داد و گفت: امروز بانک مرکزی از نظر منابع و ذخایر ارزی و طلا هیچ محدودیتی ندارد و عامل اصلی نوسان در نرخ ارز آزاد، فضاسازی‌‌‌های رسانه‌‌‌ای و عملیات روانی در جامعه است.

او با بیان اینکه اختیارات لازم برای مدیریت بازار ارز اخذ شده است، ‌‌‌ گفت: به زودی بازار مبادله طلا و ارز در راستای مدیریت بازار آزاد راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: مدیریت ارز نیازمند ایجاد آرامش در بازار است و با توجه به گشایش‌‌‌های خوب ارزی که اخیرا صورت گرفته، فضای مثبت روانی در بازار تقویت شده و نرخ ارز به ثبات بیشتری خواهد رسید.

در این جلسه دانشجویان دانشگاه‌‌‌های مختلف نیز سوالات و دغدغه‌‌‌های خود را در خصوص بازار ارز، خودرو و سایر سیاست‌‌‌های پولی و مالی دولت مطرح و پاسخ‌‌‌های خود را دریافت کردند.

دشمنان درپی فرار سرمایه و ناامنی اقتصادی هستند

محمد مخبر نیز در این جلسه با اشاره به رویکرد جدی دولت سیزدهم مبنی بر تعامل با طیف‌‌‌های مختلف دانشجویی در دانشگاه‌های کشور، گفت: دولت از ارتباط با دانشگاهیان استقبال می‌کند و آماده تعامل صحیح و منطقی با دانشجویان است.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برخی دیدارهای خود با دانشجویان، افزود: دانشجویان به دلیل ارزیابی میدانی که دارند، از دانش و دیدگاه‌هایی دقیق نسبت به مسائل جامعه برخوردار هستند که این دیدگاه‌ها برای سیاستگذاری و تصمیم‌گیری‌‌‌های دولت مفید و راهگشا خواهد بود.

مخبر ثبات و آرامش را لازمه توسعه و پیشرفت کشور دانست و تاکید کرد: دشمنان خارجی با تولید روایت‌‌‌های نادرست و هراس افکنی به دنبال فرار سرمایه و ایجاد ناامنی اقتصادی در کشور هستند تا بتوانند مانع حرکت جمهوری اسلامی به سمت اهداف متعالی خود شوند که این توطئه نیز با تلاش‌های دولت و یاری مردم خنثی می‌شود.

در این جلسه که رئیس کل بانک مرکزی نیز حضور داشت، مخبر به برخی سوالات و دغدغه‌‌‌های دانشجویان در خصوص مسائل مختلف کشور پاسخ داد و با آنان در فضایی صمیمانه به گفت‌وگو پرداخت.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟