یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

سپند پلیمر پیشرو؛ تولیدکننده انواع گرانول پی وی سی PVC

پودرهای میکرونیزه ایران

بهسا پلیمر پارس

پیشخوان خبر
پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۵۳ 0 122

سکه روی پله میانی کانال ۱۴ ایستاد

ترمز دلار با علامت آژانس

ترمز دلار با علامت آژانس
شاخص ارزی پس از یک دوره ۱۰ روزه افزایشی، روز گذشته دچار کاهش نرخ شد. از روز‌های ابتدایی دهه دوم شهریور ماه با انتشار اخبار منفی و نگران‌کننده نسبت به آینده نشست‌های هسته‌ای وین، دلار در معاملات غیررسمی بازار تهران دچار افزایش قیمت شد. اما در روز گذشته این روند افزایشی دچار شکست شد و نرخ این ارز برای یک روز کاهشی شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از دنیای اقتصاد، کارشناسان ارزی کاهش قیمت روز گذشته دلار را در راستای اتمام جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بدون انتشار قطعنامه جدید علیه ایران می‌دانند. به عقیده بسیاری از کارشناسان سیاسی-اقتصادی بازار تهران درصورتی که در جلسه روز‌های گذشته شورای حکام قطعنامه جدیدی علیه ایران صادر می‌شد چشم‌انداز نشست‌های هسته‌ای وین به‌طور کامل از بین رفته و روند افزایشی نرخ ارز سرعت بیشتری به خود می‌گرفت.

در نهایت قیمت هر برگ اسکناس دلار در پایان معاملات روز گذشته با حدود 100 تومان کاهش نسبت به نرخ روز گذشته به رقم 31 هزار و 250 تومان رسید. روز گذشته روند افزایشی نرخ سکه طلا نیز شکسته شد. قیمت هر قطعه سکه طلا ضرب امامی در معاملات عصر روز چهارشنبه با حدود 310 هزار تومان کاهش نسبت به نرخ روز پیشین به رقم 14 میلیون و 510 هزار تومان رسید.

دیروز چهارشنبه 23 شهریور ماه روند قیمت شاخص ارزی در معاملات غیر‌رسمی بازار تهران کاهشی بود. هر برگ از این اسکناس آمریکایی در نخستین معاملات روز گذشته با حدود 50 تومان افزایش نسبت به نرخ روز سه‌شنبه در رقم 31 هزار و 400 تومان فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن و تا پیش از ظهر چهارشنبه، قیمت ارز مذکور در بازه قیمتی 31هزار و 300 تا 31 هزار و 400 تومانی به نوسان پرداخت، اما با عبور بازار از ساعات میانی خود روند افزایشی دلار شکست و نمودار قیمتی این ارز تغییر فاز داد.

کاهش نرخ شاخص ارزی در معاملات نقدی روز گذشته تا رقم 31 هزار و 250 تومان نیز ادامه داشت و در این رقم بازار بسته شد، اما در معاملات فردایی نرخ دلار در ارقام پایین‌تر نیز مطرح شد. با به پایان رسیدن جلسه جدید شورای حکام آژانس انرژی اتمی و عدم انتشار قطعنامه جدید علیه ایران، از شدت انتظارات منفی نسبت به آینده نشست‌های هسته‌ای وین کاسته شد. پیش از این و پس از به پایان رسیدن نامه‌نگاری‌های میان ایران و آمریکا انتظار می‌رفت در صورت انتشار قطعنامه هسته‌ای جدید علیه ایران، نشست‌های برجامی به‌طور کلی منتفی شود.

روز گذشته با کاهش نرخ شاخص ارزی روند قیمت سکه طلا نیز در بازار تهران کاهشی شد. نرخ هر قطعه از این فلز گران‌بها در انتهای معاملات روز گذشته با حدود 3 پله کاهش نسبت به رقم روز سه‌شنبه به میانه کانال 14میلیون تومانی رسید. حباب هر قطعه سکه ضرب امامی نیز در طی معاملات روز گذشته در محدوده کانال قیمتی یک میلیون و 800 هزار تومانی محاسبه شد.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟