یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

سپند پلیمر پیشرو؛ تولیدکننده انواع گرانول پی وی سی PVC

پودرهای میکرونیزه ایران

بهسا پلیمر پارس

خدمات جدید آزمایشگاهی را در ایران پلاست معرفی می کنیم
مدیرعامل شرکت مهندسی آریانام گفت: حضور در ایران پلاست برای ما به عنوان سازنده تجهیزات آزمایشگاهی، مرکز آموزشی و آزمایشگاه همکار استاندارد، بسیار مفید است.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از ستاد خبری ایران پلاست، داوود خادمی مدیرعامل شرکت مهندسی آریانام بیان کرد: دهمین باری است که در نمایشگاه ایران پلاست حضور پیدا می‌کنیم، اولین بار در سال 1385 در این رویداد شرکت کردیم. حضور در این نمایشگاه برای شرکت ما که به عنوان سازنده تجهیزات آزمایشگاهی، مرکز آموزشی و آزمایشگاه همکار استاندارد هستیم، بسیار مفید و مغتنم است.

وی در خصوص ارتباط با بازرگانان خارجی در ایران پلاست عنوان کرد: صادرات تاکنون در برنامه ما وجود نداشته است. در بحث خدمات، نمونه‌های وارداتی از گمرک‌های مختلف کشور به آزمایشگاه ارجاع داده می‌شود تا کیفییت آنها را اعلام کنیم به همین دلیل با بازرگانان خارجی نیز تا حدی در ارتباط هستیم. خدمات آزمایشگاهی که ارائه می‌دهیم باعث می‌شود با بخش خصوصی، بازرگانان داخلی و خارجی و مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی در ارتباط باشیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آریانام اظهار کرد: هر سال تجهیزات جدیدی را در نمایشگاه ایران پلاست عرضه می‌کنیم یا ابزارها و تجهیزات قبلی را از نظر کیفی بهبود می‌بخشیم. همچنین خدمات جدید آزمایشگاهی و آموزش‌های نوین صنعتی را نیز به نمایشگاه امسال می‌آوریم.

خادمی در پاسخ به این پرسش که آیا این شرکت به اهداف از پیش تعیین شده خود رسیده است، بیان کرد: حضور در نمایشگاه ایران پلاست بسیار موثر است. اگر چنین رویدادهایی وجود نداشته باشد ارتباط با مشتریان کم می‌شود بنابراین شرکت در این نمایشگاه‌ها از جمله موثرترین روش‌ها برای جذب مشتریان جدید و تجدید دیدار با مشتریان جاری است.

وی برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ایران پلاست گفت: جانمایی یکی از موارد مهم در این رویداد است که در حال حاضر برای بسیاری از شرکت‌ها مسئله شده است. 

شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور ماه تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟