یکتا رنگدانه تبریز تولیدکننده مستربچ سفید و کامپاند سفید

سپند پلیمر پیشرو؛ تولیدکننده انواع گرانول پی وی سی PVC

پودرهای میکرونیزه ایران

بهسا پلیمر پارس

پیشخوان خبر
دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ۱۵:۰۲ 0

عملکرد ۵ ماهه پتروشیمی امیرکبیر منتشر شد

رشد ۳۶درصدی درآمدهای عملیاتی پتروشیمی امیرکبیر

رشد ۳۶درصدی درآمدهای عملیاتی پتروشیمی امیرکبیر
شرکت پتروشیمی امیرکبیر در عملکرد ۵ ماهه ۱۴۰۱ خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته توانست با تغییر سیاست های خود در تولید و فروش،شاهد رشد قابل ملاحظه ای در حوزه های یاد شده باشد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از نیپنا، این شرکت در پنج ماهه نخست سال جاری در فروش مبلغی کل و پلمیری به ترتیب از رشد ۳۶ و ۳۲ درصدی برخوردار شده است.این افزایش؛ ناشی از تغییر سیاست در حوزه فروش داخلی و صادراتی محصولات پلی اتیلنی شرکت امیرکبیر در کنار افزایش قیمت محصولات بوده است.

افزایش ۱۲درصدی فروش داخلی
گزارش ۵ ماهه این شرکت نشان می دهد؛امیرکبیر در حوزه فروش کل مقداری محصولات وفروش مقداری محصولات پلمیری خود نیز از رشدی قابل ملاحظه برخوردار بوده که این مسئله به تغییر سیاست های حوزه فروش باز میگردد و خود را در افزایش ۱۲درصدی فروش داخلی مقداری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به خوبی نشان می دهد.

ثبت رکورد در تولید پلی اتیلن سبک
این مجتمع تولیدی همچنین در حوزه تولیدکل محصولات نیز نسبت به بودجه پیش بینی شده در ۵ ماهه نخست سال جاری از رشد ۸ درصدی برخوردار بوده که این آمار در حوزه تولیدات پلمیری به ۱۲ درصد می رسد. به گونه ای که در محصول پلی اتیلن سبک در ۵ ماهه؛ رکورد تولید از ابتدای راه اندازی بدست آمده است.

از دیگر دستاوردهای حاصله در ۵ ماهه ابتدای سال می توان به کاهش ۵۷ درصدی ضایعات محصول پتروشیمی امیرکبیر و رکورد دریافت خوراک با صرفه اقتصادی اتان از زمان راه اندازی نیز اشاره کرد .

پتروشیمی امیرکبیر تولیدکننده متنوع ترین گریدهای پلی اتیلن در کشور است که در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شهرستان بندرماهشهر قرار دارد.۵۲ درصد سهام این شرکت متعلق به هلدینگ توسعه سرمایه رفاه زیرمجموعه بانک رفاه کارگران متعلق به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است./روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟