ویرا صنعت تولید و ارايه کننده تجهیزات تولیدی صنعت پلاستیک

پودرهای میکرونیزه ایران

پترو پلیمر خاورمیانه، انواع مستربچ های پليمری

بهسا پلیمر پارس

صادرات محصولات پتروشیمی سنگاپور در ماه مه 2022 نسبت به دوره مشابه سال 2021 بیش از 2 درصد افزایش یافت.
آمارهای مؤسسه دولتی اینترپرایز سنگاپور حکایت از این دارد که ارزش صادرات پتروشیمی این کشور آسیایی در مه 2022 با 2.3 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه پارسال به یک میلیارد و 440 میلیون دلار رسید و این شرایط به افزایش مجموع صادرات غیرنفتی این کشور آسیایی کمک کرد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از نیپنا،آمارهای مؤسسه دولتی اینترپرایز سنگاپور نشان می‌دهد مجموع صادرات غیر نفتی این کشور در مه 2022 با 12.4 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال به 16 میلیارد و 800 میلیون دلار رسید، به‌طوری که این رقم در آوریل 2022 افزایش 6.4 درصدی را ثبت کرده بود.

افزایش صادرات محصولات پتروشیمی در ماه ژوئن برای هفتمین ماه پیاپی رخ داده، در حالی که این رقم در ماه مه امسل نیز با 55.6 درصد افزایش روبه رو بوده است.

مؤسسه دولتی اینترپرایز سنگاپور در بیانیه‌ای اعلام کرد که صادرات غیر نفتی به 6 بازار هدف از 10 بازار هدف اصلی سنگاپور در ماه مه با افزایش همراه بوده، در حالی که صادرات به کره جنوبی، هنگ کنگ، اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا با کاهش روبه‌رو بوده است.

صادرات کالاهای غیر الکترونیکی که شامل پتروشیمی و محصولات دارویی می‌شود، به چین در ماه مه با افزایش 1.5 درصدی نسبت به ماه مه پارسال همراه بوده است و این افزایش پس از افت 11.9 درصدی در ماه گذشته میلادی حاصل شده است، در حالی که صادرات به اندونزی و تایلند به ترتیب با 47.5 و 42.5 درصد افزایش روبه‌رو بوده است.

صادرات پتروشیمی به اندونزی در ماه مه نسبت به دوره مشابه پارسال با 26.9 درصد افزایش روبه‌رو بوده است.

مجموع صادرات کالاهای غیر الکترونیکی که شامل پتروشیمی و محصولات دارویی می‌شود، در ماه مه نسبت به دوره مشابه پارسال با 12.2 درصد افزایش به 12 میلیارد و 700 میلیون دلار رسید.

مجموع صادرات کالاهای غیر الکترونیکی به چین در ماه ژوئن امسال نسبت به دوره مشابه پارسال 29.9 درصد افزایش یافته، همچنین محموله‌های ارسالی به اتحادیه اروپا و تایوان به ترتیب 37.6 درصد و 42.1 درصد افزایش داشته است./پایگاه خبری آی‌سی‌آی‌اس


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
خرید از بورس کالا
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟