شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳

توافق نامه استفاده از خدمات ویکی پلاست

1- با ثبت نام می‌پذیرید که از هرگونه تلاش برای اشتراک گذاری اطلاعاتی که صرفا در اختیار شما قرار داده شده، خودداری خواهید کرد. انتشار محتوای تهیه شده برای شما، چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ قانونی غیر مجاز است. متشکریم که امانت‌دار هستید و به حقوق تولید کننده محتوا احترام می‌گذارید.
2- خرید محتوای تهیه شده برای مشترکین ویکی پلاست، تنها از طریق وبسایت www.wikiplast.ir مجاز است و تهیه این محتواها به هر شکل دیگر، در هر ابزار یا پلتفرم دیگری خلاف عرف، شرع و قانون است.
3- اطلاعاتی که از شما گردآوری می‌شود شامل نام، نام خانوادگی، جنسیت (آقا/خانم)، تلفن همراه و ایمیل، همچنین داده‌های سیستمی مانند IP، دستگاهی که با آن وارد سایت می‌شوید، است. اطلاعات مرورگر و مانند آن هم ذخیره می‌شود.
4- اطلاعات ذخیره شده شما در اختیار هیچ فرد دیگری قرار نمی‌گیرد. تلاش می‌کنیم امنیت اطلاعات شما را تامین کنیم.
5- امکان انتقال حساب، عضویت، و اشتراک خریداری شده به فرد دیگر را ندارید.
6- ویکی پلاست متعهد است در دوره اشتراک شما، پشتیبانی لازم را انجام داده و راهنمایی های مورد نیاز را به شما تقدیم کند.
7- هر نوع اختلال در زیرساخت اینترنت کشور و قطع شدن ارتباط کاربران با سایت که خارج از کنترل ویکی پلاست باشد، در تعهدات ما قرار نمی گیرد.
8- پیش از پایان دوره اشتراک، ویکی پلاست در دو نوبت، زمان انقضای بسته را به اطلاع مشترکین می رساند. در صورتی که امکان تمدید آنلاین را ندارید می توانید با شماره 09332716775 تماس حاصل فرمایید.
9- امکان صدور فاکتور رسمی را فعلا نداریم.
10- در صورت مشاهده استفاده از اطلاعات ویکی پلاست به صورت اشتراکی به سایت اجازه می‌دهید دسترسی شما را به سایت قطع کند و وجه پرداختی شما هم مسترد نخواهد شد. استفاده اشتراکی و اخطار قطع دسترسی به صورت ایمیل به شما ارسال می‌شود و در صورت عدم بررسی و پاسخ شما، دسترسی قطع می‌شود.
11- همه مراحل ایجاد اشتراک به صورت خودکار انجام می شود و به محض پرداخت، اعتبار بسته مشترک در سایت آغاز می شود. لذا فعال کردن بسته نیاز به تأیید مدیر و کارشناسان سایت ندارد و به محض پرداخت از طریق درگاه پرداخت، حساب مشترک فعال و اعتبار آغاز می شود.
12- در صورت هر نوع اختلال پس از پرداخت، عدم بازگشت به سایت و فعال نشدن حساب پس از واریز، کارشناسان ویکی پلاست تا یک روز کاری بعد، حساب مشترک را بررسی و نتیجه را به ایشان، اطلاع می دهند.
13- می‌دانیم که همیشه امکان اشتباه یا خطا در روال‌های خودکار و سامانه‌های هوشمند و روال‌های انسانی وجود دارد. با توجه به وجود راه‌های ارتباطی در ساعات اداری، از صبر و تحمل شما در مواردی که مشکلاتی پیش می‌آید و امکان پاسخگویی سریع وجود ندارد تشکر می‌کنیم.
14- ما همواره پذیرای نظرات و پیشنهادات شما هستیم. نظرات و پیشنهادها را از طریق فرم صفحه تماس یا راه‌های ارتباطی اعلام شده در آن صفحه برای ما ارسال می‌کنید.
15- این توافق‌نامه برابر ماده 10 قانون مدنی بین طرفین به شرح مندرج در متن این صفحه تنظیم شده است و ثبت‌نام کننده در سایت ضمن پذیرش شرایط مندرج، اقرار و اعتراف دارد در سلامت عقل و صحت جسم بوده و من‌دون‌الاکراه اقدام به ثبت‌نام در سایت و پذیرش شروط می‌کند.

فروشگاه ویکی پلاست

گزارش مشکل

بسته های گزارش گیری قیمت های جهانی

پلی اتیلن - PE

پلی پروپیلن - PP

پلی استایرن - ( PS)

پی وی سی - ( PVC)

اکریلو نیتریل بوتادین استایرن (ABS)

پلی اتیلن سنگین اکستروژن

محصولات شیمیایی

تایید و مرحله بعد
عنوان قیمت
کد هدیه اعمال تخفیف
(مشاهده متن توافق نامه)
بازگشت به قبل

پربازدیدترین شرکت ها

پربازدیدترین محصولات

همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
قیمت بازار اشتراک قیمت کانال تلگرام تبلیغات
بسپار تجارت آسیا؛ تولید و صادرات کامپاندهای پلیمری قیمت بازار قیمت جهانی تلگرام واتس اپ تبلیغات
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟