جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲

کد نمایش کارت ویزیت کالر پلیمر

با قرار دادن کدهای زیر در سایت یا وبلاگ خود، کارت ویزیت کالر پلیمر را در سایت خود داشته باشید.
اگر آشنایی با برنامه نویسی سایت ندارید، این کدها را کپی و در اختیار برنامه نویس وب سایت خود قرار دهید.
این محصول توسط شرکت کالر پلیمر در سایت ویکی پلاست ایجاد شده است. لطفا برای سفارش یا اطلاعات دیگر، با شماره ثبت شده در همین صفحه تماس بگیرید و از مراجعه به بخش تماس با مای ویکی پلاست، خودداری بفرمایید.
مستربچ دفیوزر

مستربچ دفیوزر

مستربچ دیفیوزر کالر پلیمر ، که در اصطلاح به آن مستربچ دوغی نیز گفته می شود ، یکی از تخصصی ترین محصولات این مجموعه می باشد که بر پایه های پلی استایرن  (PS) و پلی کربنات (PC)  از مرغوبترین نوع مواد اولیه  فرموله و تولید گردیده است ، این محصول با فرمول منحصر به فرد خود با ایجاد قابلیت دفیوزری در تولید طلق و ورق هایی که به روش اکستروژن ورق، اکستروژن پروفیل، اکستروژن پلاستیک و تزریق بادی و...  به صورت افزودنی و با درصد مصرف  مشخص با مواد پلیمری پایه مخلوط و مورد استفاده قرار می گیرد.

افزودنی دیفیوزر تولید شده در این مجموعه ، موجب مات شدن حباب ، ورق و طلق می گردد  که به دلیل ایجاد سطح نورانی یکنواخت در قطعات روشنایی از مشخص شدن منبع نور (دیود نوری) جلوگیری می نماید که همین امر موجب گردیده که این محصول در صنایع مختلفی همچون : سقف های کاذب ، آسمان مجازی ، لامپهای پنلی ، صنایع روشنایی ، لامپهای LED و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات کاربران

فرستادن دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
لاین اشتراک قیمت کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره و خرید نرم‌افزار حسابداری سپیدار
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟