کد نمایش کارت ویزیت کالر پلیمر

با قرار دادن کدهای زیر در سایت یا وبلاگ خود، کارت ویزیت کالر پلیمر را در سایت خود داشته باشید.
اگر آشنایی با برنامه نویسی سایت ندارید، این کدها را کپی و در اختیار برنامه نویس وب سایت خود قرار دهید.
این محصول توسط شرکت کالر پلیمر در سایت ویکی پلاست ایجاد شده است. لطفا برای سفارش یا اطلاعات دیگر، با شماره ثبت شده در همین صفحه تماس بگیرید و از مراجعه به بخش تماس با مای ویکی پلاست، خودداری بفرمایید.
نظرات سایر محصولات

مستربچ مشکی اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن

مستربچ مشکی اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن

مستربچ های مشکی گرید اتصالات تزریقی پلی اتیلنی و پلی پروپیلن کالر پلیمر، با استفاده از فرمول منحصر به خود با %40 از مرغوبترین نوع کربن مشکی (دوده صنعتی) با ذرات بسیار ریز (20 نانومتر) و در اندازه های یکسان بهینه و تولید می گردد ، که همین امر موجب بهبود پراکنش (Dispersion) و توزیع یکنواخت دوده در تمام رزین پایه می گردد.

این نوع مستربچ با در نظر گرفتن استانداردها و پارامترهای مورد نیاز در صنعت تولید اتصالات پلی اتیلنی و پلی پروپیلن به روش تزریق در قالب و همچنین رعایت استانداردهای مورد نظر در این صنعت همچون تست : ضربه، خورندگی، تنش های کششی و فشاری، تغییر دما، مقاومت در برابر خاکهای خورنده و شیمیایی، مقاومت در برابر ترک خوردگی و شکستگی و... فرموله و تولید می گردد.

مستربچ های مشکی گرید تزریق کالر پلیمر ، توسط مدرنترین ماشین آلات تولیدی اروپایی، مطابق با استانداردهای روز دنیا و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه تولید می گردد که همین امر موجب پایداری حرارتی در دمای بالا هنگام تولید، سهولت روندگی مواد در قالبها، براقیت و شکل ظاهری مناسب محصول نهایی میگردد که گزینه مناسبی جهت تولید قطعات تزریقی می باشد.

رنگ مشکی ایجاد شده توسط مستربچ کالر پلیمر، موجب جلوگیری از رشد جلبک و رسوبات در داخل اتصالات و موجب جلوگیری از آلوده شدن آب می شود، که این امر به دلیل مرغوبیت بالای دوده استفاده شده در این نوع از مستربچ می باشد.

از مزایای دیگر مستربچ مشکی کالر پلیمر می توان به ایجاد خواص آنتی یو وی و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش نور خورشید اشاره نمود که همین امر موجب جلوگیری از پوسیدگی و افزایش طول عمر محصول نهایی می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید