کد نمایش کارت ویزیت کالر پلیمر

با قرار دادن کدهای زیر در سایت یا وبلاگ خود، کارت ویزیت کالر پلیمر را در سایت خود داشته باشید.
اگر آشنایی با برنامه نویسی سایت ندارید، این کدها را کپی و در اختیار برنامه نویس وب سایت خود قرار دهید.
این محصول توسط شرکت کالر پلیمر در سایت ویکی پلاست ایجاد شده است. لطفا برای سفارش یا اطلاعات دیگر، با شماره ثبت شده در همین صفحه تماس بگیرید و از مراجعه به بخش تماس با مای ویکی پلاست، خودداری بفرمایید.
نظرات سایر محصولات

مستربچ مشکی نوار تیپ آبیاری قطره ای

مستربچ مشکی نوار تیپ آبیاری قطره ای

مستربچ های مشکی گرید نوار آبیاری قطره ای ( تیپ ) کالر پلیمر ، با استفاده از فرمول منحصر به خود با %40 از مرغوبترین نوع کربن مشکی ( دوده صنعتی ) با ذرات بسیار ریز (20 نانومتر) و در اندازه های مناسب و یکسان بهینه و تولید می گردد ، که همین امر موجب بهبود پراکنش (Dispersion) و توزیع یکنواخت دوده می گردد.
این نوع محصول با در نظر گرفتن پارامترها و استانداردهای مورد نیاز در صنعت تولید نوار های تیپ آبیاری قطره ای پلی اتیلنی ( دریپ ) ، توسط مدرنترین ماشین آلات تولیدی اروپایی ، مطابق با استانداردهای روز دنیا و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه تولید می گردد که همین امر موجب پایداری حرارتی در دمای بالا هنگام تولید و رنگدهی بالا در محصولاتی با ضخامت پایین می گردد که گزینه مناسبی جهت تولید نوار تیپ آبیاری بغل دوخت و پلاک دار می باشد .

رنگ مشکی ایجاد شده توسط مستربچ کالر پلیمر ، موجب جلوگیری از رشد جلبک و رسوبات در داخل نوار و موجب جلوگیری از آلوده شدن آب می شود ، که این امر به دلیل مرغوبیت بالای دوده استفاده شده در این نوع از مستربچ می باشد.

از مزایای دیگر مستربچ مشکی کالر پلیمر می توان به ایجاد خواص آنتی یو وی در نوار تیپ ها اشاره نمود که همین امر موجب جلوگیری از پوسیدگی و افزایش طول عمر محصول نهایی می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
شیمی پل : تامین کننده محصولات شیمیایی و پلیمری