پروفایل محمدرضا علاقه‌مندان ثبت پروفایل شما

سوابق و شروع به کار

نام واحد تولیدی تولیدات مدت زمان همکاری صفحه شرکت
طرحاب پلیمر گرانول‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن بازیافتی 5 سال مشاهده
محمدرضا علاقه مندان، مدیر واحد تولیدی طرحاب پلیمر و تولیدکننده انواع گرانول‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن بازیافتی است. در این صفحه با سوابق و فعالیت های او، آشنا می شوید.

زندگینامه

محمدرضا علاقه ‎مندان دوم اسفند سال 1361 در تهران متولد شد. پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی، به دبیرستان مفید رفت و پس از آن در دانشگاه آزاد واحد کرج پذیرفته شد؛ وی پس از پشت سر گذاشتن دوران دانشگاه، لیسانس عمران دریافت کرد و وارد بازار کار شد.


تحصیلات

لیسانس عمران


ورود به صنعت

مهندس علاقه مند فعالیت خود را با صنعت ساختمان آغاز کرد و پس از آن در بخش بازرگانی خارجی شرکت گرانول معصوم مشغول به کار شد. پس از مدتی با کسب تجربیات متعدد و آزمون و خطاهای دانش خود، در سال 1395 اقدام به تاسیس شرکت طرحاب پلیمر در زمینه گرانول‌های بازیافتی نمود و رفته رفته با بهره گیری از دانش فنی، تجهیز شرکت با دستگاه های روز دنیا و استفاده از تجهیزات کامل تست‌های پلیمری به تامین مواد اولیه برای شرکت‌های خودروساز شاخه تزریق و کامپاندر پرداخت و به تدریج حوزه مشتریان خود را به شاخه‎‌های لوازم خانگی و صنایع مربوطه گسترش داد.


محصولات شرکت

تولید انواع گرانول‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن بازیافت


افتخارات

گسترش شاخه های تامین انواع گرانول‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن بازیافتی با استفاده از به روزترین تجهیزات، در داخل کشور از جمله افتخارات این شرکت است؛ صادرات قابل توجهی که سالانه به کشورهای قطر، ترکیه، عراق و ازبکستان انجام می‌شود، از دیگر افتخارات مهندس علاقه مند و شرکت طرحاب پلیمر است.


برنامه آینده

افزایش تولید و گسترش صادرات

فعالیت های عام المنفعه

طرحاب پلیمر از ابتدا بخشی از درآمدهای خود را به صورت ماهیانه صرف امور خیریه کرده است و تداوم این امر مهم را برخود واجب می‌داند.
ارسال پیام
ارسال پیام به محمدرضا علاقه‌مندان
عنوان
متن پیام

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
مشاوره فوری با کارشناس فروش مستربچ | اینجا کلیک کنید
کانال تلگرام عضویت واتس اپ
ویکی پلاست
سلام خوش اومدید
ویکی پلاست، خرید و فروش مواد اولیه نداره
چطور می تونم کمک‌تون کنم؟