هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

پیشخوان خبر
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ 0

3 روز مانده به اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی در کشور عنوان شد؛

ممکن است مدل‌های دیگری از طرح محدودیت‌ها پیاده شود | تردد شبانه افراد شاغل در مشاغل ضروری چگونه خواهد بود؟

ممکن است مدل‌های دیگری از طرح محدودیت‌ها پیاده شود | تردد شبانه افراد شاغل در مشاغل ضروری چگونه خواهد بود؟
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و گروه 2 قلمداد می‌شود، گفت: در شهرهای قرمز مشاغل گروه‌های 2، 3، 4 در طرح جدید کرونایی، تعطیل خواهند بود.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از ایسنا، حسین قاسمی دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا در تشریح فعالیت بازار تهران در طرح جدید و محدودیت های اعمال شده، گفت: تمهیدات درنظرگرفته‌شده درباره فعالیت بازارها در محدودیت های جدید با توجه به سرپوشیده و سرباز بودن آن با یکدیگر متفاوت هستند. به طوریکه بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و در گروه 2 قلمداد می شود. لذا در مشاغلی که نباید فعالیت کنند، دیده شده است.

وی درباره تغییر در اجرای طرح ترافیک در تهران با اجرای طرح جدید محدودیت ها از شنبه گفت: طرح ترافیک تهران با اجرای طرح جدید از روز شنبه یکم آذرماه به قوت خود باقی است و اجرا خواهد شد.

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در پاسخ به سوالی درباره نحوه تردد خودروی افرادی که ضرورت رفت و آمد در شیفت دوم کاری یعنی از ساعت 21 تا 4 صبح را دارند نیز گفت: این افراد باید از طریق کارفرما پلاک خودروی خود را به پلیس اعلام کنند.

اما در حال حاضر سازوکار این موضوع در دست طراحی است. در مصوبه ستادملی مدیریت کرونا عنوان شده که افرادی که در مشاغل ضروری فعالیت می‌کنند و ضرورت تردد در ساعت 21 تا 4 صبح را دارند، باید تایید فرمانداری را داشته باشند.

وی ادامه داد: در حال احصا هستیم که چه دستگاه‌هایی و چه تعداد خودرو در این بخش جا می‌گیرد که اعلام کنیم با ارائه کارت شناسایی اجازه تردد داشته باشند، یا اگر جریمه شدند، راهکاری برای رفع جریمه ها فراهم کنیم. چون هنوز طرح اجرا نشده و باید طراحی مناسبی انجام دهیم و ممکن است مدل‌های دیگری پیاده شود.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
اشتراک SMS قیمت بورس و بازار