آتا فرمینگ

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

پیشخوان خبر
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷ 0 498

wikiplast.ir

ثبت رکورد جدید تولید اتیلن در پتروشیمی جم

ثبت رکورد جدید تولید اتیلن در پتروشیمی جم
رئیس واحد الفین پتروشیمی جم گفت: 96 درصد برنامه تولید این واحد با ثبت رکورد تولید یک میلیون و 160 هزار تن اتیلن در سال 98 محقق شد.

به گزارش ویکی پلاست به نقل از شانا، اورمزد دهقانی‌خلد اظهار کرد: واحد الفین پتروشیمی جم پارسال با وجود تمام مشکلات، 96 درصد برنامه تولید را محقق کرده است.

وی افزود: پتروشیمی جم با اعمال همه راهکارهای موجود و اصلاحات مورد نیاز همواره تلاش کرده است با حداکثر توان در مسیر تولید حرکت کند و خوشبختانه توانست با دستیابی به یک میلیون و 160 هزار تن اتیلن، رکورد تولید را ارتقا دهد و این هدفی است که هر سال به عنوان نخستین و مهم‌ترین هدف دنبال می‌شود.

رئیس بهره‌برداری الفین پتروشیمی جم با اشاره به اینکه در سه ماه نخست سال 99 برنامه‌ای کوتاه مدت برای رفع ایرادهای جزئی موجود در شرکت دنبال می‌شود، گفت: انتظار می‌رود پس از رفع ایرادها در واحد الفین و در صورت تأمین خوراک کافی، امسال را با رکوردی بالاتر از برنامه پیش‌بینی‌شده به پایان برسانیم و این مهم دور از دسترس نیست.

دهقانی‌خلد با بیان اینکه مهم‌ترین نکته در ادامه مسیر ‌حرکتی جم حفظ تولید است، ادامه داد: اگرچه با چالش‌هایی نظیر افت قیمت محصولات نفتی و هیدروکربنی مشتق از نفت روبه‌رو هستیم، در صورت تولید با حداکثر ظرفیت به این هدف می‌رسیم.

وی اظهار کرد: با تدابیری که در شرکت اتخاذ می‌شود سعی بر این است که در سال ۹۹ با دریافت خوراک قیمت مناسب ضمن ایجاد حاشیه‌ای امن برای سود شرکت، رکورد تولید در ساعت را در کنار رکورد تولید سالانه به ثبت برسانیم.

رئیس بهره‌برداری الفین پتروشیمی جم تصریح کرد: اگرچه چالش کرونا در برهه کنونی تمام جهان را درگیر کرده است، اما پتروشیمی جم با تکیه بر همت همکاران به اهداف خود با امید می‌نگرد و کرونا باشد یا نباشد، تولید را در بالاترین سطح حفظ می‌کند.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک
 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
شیمی پل : تامین کننده محصولات شیمیایی و پلیمری