هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

بسیار مهم | ابلاغ بسته جدید حمایتی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید + دانلود بسته
توقف حسابرسی بیش از یکسال در حوزه مالیاتی، توقف محاسبات چندگانه و اعمال ضرائب تأمین اجتماعی، جلوگیری از ممنوع الخروجی مدیران، تأمین سرمایه در گردش تا 140 درصد فروش سال قبل، تسهیل دسترسی به زمین، گسترش ابزارهای خرید اعتباری در بورس کالا و ... از پیشنهادات ابلاغی بسته جدید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

به گزارش ویکی پلاست، پیشنهادات تأمین مواد اولیه و موضوعات گمرکی، زیرساخت های تولید، مالیاتی، تأمین اجتماعی، ارزی و ریالی و حوزه کسب و کار در بسته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ابلاغ شد.

این بسته، پس از رایزنی با فعالین اقتصادی، واحدهای تولیدی، انجمن ها و تشکل ها، برای شناسایی موانع و چالش های حوزه تولید و ارائه پیشنهادات برای مانع زدایی و پشتیبانی از تولید با رویکردهای پشتیبانی از تولید و سرمایه گذاری تهیه شده است.

این ابلاغ که به تاریخ 21 فروردین 1399 (روز گذشته) است با تأکید بر نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زادی ها، اهم موانع و محورهای پشتیبانی بخش تولید را احصا و برای تکمیل بسته سیاستی و حمایتی سال جاری مورد استفاده قرار می دهد.

بر اساس محتوای بسته حمایتی ستاد تسهیل، اهم محورهای تسهیل سازی پشتیبانی عبارت‌اند از مجوزهای کسب و کار استقرار بنگاه، تضامین و دسترسی به منابع ارزی و ریالی، دسترسی به مواد اولیه داخلی و خارجی، ایفای تعهدات و دریافت مطالبات (تهاتر) و دسترسی به زیرساخت ها و انرژی.

مهمترین مشوق های مورد نیاز بخش محور پشتیبانی عبارت‌اند از احیای ظرفیت های راکد و افزایش تولید، تأمین مالی، بازار سرمایه و هدایت نقدینگی، بخشودگی جرایم بیمه و مالیاتی برای اشتغال، سرمایه گذاری، بازسازی و نوسازی و بهره وری و رقابت پذیری و ارتقاء محصول.

اهم موانع کلان و بین بخشی، نوسانات اقتصادی و ارزی، نرخ تورم و نرخ سود بانکی، قاچاق کالا، قضای کسب و کار و عدم ثبات قوانین و مقررات، تحریم ها و زیرساخت های تجارت خارجی و اهم موانع بخشی و دستگاهی عبارت‌اند از بانکی (ارز و ریال)، مالیاتی و گمرکی، تأمین اجتماعی و نیروی کار، محیط زیست، منابع طبیعی و ارضی و زیرساخت های تولید.

دانلود بسته

متن ابلاغیه ستاد تسهیل و رفع مواع تولید به شرح زیر است:


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

 

امتیاز مطلب: 100%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست است
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید