هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

رادیو ویکی پلاست | بسته سه‌شنبه 5 اسفند 1399/ شماره 232
اُفت رقابت در گروه مواد اولیه‌ی پرمصرف، ریزش قیمت ها در بازار آزاد، دلار نیمایی عقب نشینی کرد، افزایش 340 تومانی دلار صرافی ...
مطالب مرتبط با این پست:

اُفت رقابت در گروه مواد اولیه‌ی پرمصرف

بر اساس آمار معاملاتِ امروز بورس کالا، بیشتر کالاهای پرمصرف گروه های نایلون و نایلکس که هفته گذشته، رقابت شدند امروز با قیمت پایه یا رقابت ناچیز، معامله شد و رقابت ها نیز به جز گروه‌های پت بطری و نساجی، پایین بود. اما در گروه پت، اتفاقات به شکل دیگری رقم خورد. رقابت خریداران کالاهای پت نساجی و بطری که هفته‌ی گذشته بین 25 تا 48 درصد بود، امروز به 31 تا 58 درصد، رسید.

ریزش قیمت ها در بازار آزاد

از پ پ ها گرفته تا پلی اتیلن های پرمصرف، امروز همگی کاهشی بودند. ریزش قیمت در گروه پ پ های نساجی و شیمیایی، پررنگ تر از سایر گروه ها بود. این در حالی بود که در قیمت های پایه‌ی این هفته، پ پ ها بیش از 4 هزار و 300 تومان افزایش قیمت داشتند و دیروز هم معاملات خوبی را در بورس کالا، پشت سر گذاشتند.

دلار نیمایی عقب نشینی کرد

میانگین هفتگی دلار نیمایی، امروز به 24 هزار و 61 تومان رسید و نسبت به یکشنبه 3 اسفند، 20 تومان افزایش یافت. نکته مهم امروز عقب نشینی میانگین روزانه به کانال 23 هزار و 900 تومان است. دیروز میانگین روزانه در کانال 24 هزار و 200 تومان و میزان افزایش دلار نیمایی، 120 تومان بود.

افزایش 340 تومانی دلار صرافی

دلار صرافی ملی که روز گذشته را با 70 تومان کاهش در 24 هزار و 182 تومان به پایان برد، امروز 5 بار تغییر قیمت داشت و نهایتا با مجموع 340 تومان افزایش، 24 هزار و 521 تومان قیمتگذاری شد. دلار آزاد هم 24 هزار و 730 تومان قیمت خورد تا اختلاف دلار صرافی و آزاد، به 209 تومان برسد.

صعود برنت به 66 دلار

قیمت نفت که ساعت پایانی روز گذشته به 65 دلار صعود کرد، معاملات امروز را با صعود به 66 دلار آغاز کرد. قیمت این لحظه برنت: 66 دلار و 12 سنت. دیروز معاملات نفت با 63 دلار آغاز شده بود.

افت 2 هزار واحدی بورس تهران

شاخص کل بازار سرمایه در پایان معاملات امروز با 2 هزار واحد کاهش به 1 میلیون و 211 هزار عقب نشینی کرد. از ابتدای هفته تا امروز، 26 هزار و 632 واحد کاهش داشته.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک  

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید