هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

رادیو ویکی پلاست | بسته ‌دوشنبه 4 اسفند 1399/ شماره 231
افزایش قیمت های پایه، رقابت ها را کاهش داد، صعود نیما به 24.100 تومان، کاهش 20 تومانی دلار صرافی ملی، آغاز معاملات نفت و صعود به 63 دلار ...
مطالب مرتبط با این پست:

یکشنبه 3 اسفند 1399 |  انفجار قیمت های پایه
شنبه 2 اسفند 1399 |  کفه سنگین افزایشی در قیمت های جهانی

 افزایش قیمت های پایه، رقابت ها را کاهش داد

با توجه به افزایش قابل توجه قیمت‌های پایه در روز گذشته، خریداران پ پ‌ میل زیادی به رقابت نداشتند و حتی برای کالاهایی که هفته گذشته با رقابت بالا معامله شد، معاملات یا با قیمت پایه یا با درصد کم رقابت، انجام گرفت. کالاهای گروه PVC هم که پس از چندین هفته معامله با قیمت پایه، هفته گذشته به رقابت پرداختند این هفته مجددا رقابت هایی کم یا با قیمت پایه معامله شدند.

صعود نیما به 24.100 تومان

بعد از افزایش 544 تومانی دلار نیمایی از 26 بهمن تا دیروز، امروز نیما، مجددا مسیر صعودی خود را ادامه داد و به 24 هزار و 163 تومان رسید. اختلاف میانگین هفتگی دلار نیماییِ، نسبت به دیروز که قیمت های پایه اعلام شد، 121 تومان افزایش است. امروز میانگین روزانه دلار نیمایی هم به کانال 24 هزار و 200 تومان صعود کرد، دیروز میانگین روزانه در کانال 24 هزار تومان بود.

کاهش 20 تومانی دلار صرافی ملی

صرافی بانک ملی امروز قیمت هر دلار را بدون تغییر نسبت به روز گذشته، 24 هزار و 253 تومان اعلام کرد. ولی در ادامه با چندین به روزرسانی نهایتا با 19 تومان کاهش به 24 هزار و 234 تومان رسید. دلار بازار آزاد هم امروز تا 24 هزار و 730 تومان، معامله شد.

آغاز معاملات نفت و صعود به 63 دلار

قیمت نفت که معاملات هفته گذشته را با 62 دلار و 91 سنت به پایان رسانده بود، امروز و هفته‌ی جدید را با صعود به 63 دلار آغاز کرد. قیمت این لحظه برنت: 63 دلار و 75 سنت.

کاهش 8 هزار واحدی

بورس تهران، همچنان روی مدار کاهشی است. شاخص کل بازار سرمایه در پایان معاملات امروز با 8 هزار واحد کاهش به 1 میلیون و 219 هزار عقب نشینی کرد.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید