هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

رادیو ویکی پلاست | بسته ‌چهارشنبه 24 دی 1399/ شماره 205
افزایش 583 تنی معاملات، احتمال قوی کاهش قیمت های پایه، عرضه های دوشنبه به سه‌شنبه منتقل شد، نیما همچنان در مسیر نزولی ...
مطالب مرتبط با این پست:

افزایش 583 تنی معاملات

کارنامه معاملات محصولات پلیمری در هفته چهارم دی ماه بسته شد. علی رغم اینکه عرضه ها 2 هزار و 416 تن نسبت به هفته قبل کاهش یافت، معاملات 583 تن افزایش را تجربه کرد.

جمع معاملات این هفته به 53 هزار 376 تن بود. این هفته، معاملات 1.1 درصد بیشتر از هفته‌ی سوم دی بود. تحلیل بازار این هفته را در پست تحلیلی فردا، پنجشنبه 25 دی ماه در ویکی پلاست بخوانید.

احتمال قوی کاهش قیمت های پایه

دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی پتروشیمی در اطلاعیه ای اعلام کرد، با توجه به تعطیلی روز یکشنبه 28 دی، قیمت محصولات پتروشیمی با تغییرات نرخ ارز در روز دوشنبه 29 دی ماه اعلام خواهد شد. با توجه به کاهشی بودن دلارنیمایی و با عدم محاسبه قیمت های جهانی در قیمت های پایه هفته آینده، به احتمال زیاد قیمت های پایه نیز کاهش پیدا می کنند.

عرضه های دوشنبه به سه‌شنبه منتقل شد

به علت تعطیلی روز یکشنبه، (شهادت حضرت فاطمه س)، بورس کالای ایران برنامه عرضه ها را تغییر داد و معاملات پ پ و پی وی سی به روز سه‌شنبه 30 دی منتقل شد.

نیما همچنان در مسیر نزولی

میانگین ماهانه دلار نیمایی، امروز به 25 هزار و 521 تومان رسید و نسبت به یکشنبه، 21 دی که قیمت های پایه اعلام شد، 42 تومان کاهش یافت. نکته مهم دلار نیمایی امروز، میانگین روزانه بود که به 25 هزار و 200 تومان، صعود کرد. دیروز میانگین روزانه، 25 هزار و 100 تومان بود.

کاهش 350 تومانی دلار صرافی ملی

دلار صرافی ملی که روز گذشته بدون تغییر در 24 هزار و 850 تومان به پایان رسید امروز را کاهشی آغاز کرد و با مجموع 350 تومان کاهش در 24 هزار و 500 تومان قیمتگذاری شد. دلار آزاد هم که دیروز تا 24 هزار و 900 تومان پیش رفت امروز با 320 تومان کاهش در 24 هزار و 580 تومان، قیمت خورد.

رفت و برگشت برنت به 56 دلار

قیمت نفت که معاملات روز گذشته را با 56 دلار و 78 سنت به پایان رسانده بود، امروز را با صعود به قیمت 57 دلار آغاز کرد. ولی در ادامه مجددا به 56 دلار عقب نشینی کرد. قیمت این لحظه برنت: 56 دلار و 67 سنت.

پایان هفته و ریزش 30 هزار واحدی بورس تهران

بورس تهران، همچنان روی روی مدار کاهش است. شاخص کل بازار سرمایه در پایان معاملات امروز با 30 هزار واحد کاهش به 1 میلیون و 229 هزار واحد عقب نشینی کرد.

 


ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک   

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
به کانال ویکی پلاست بپیوندید